Petr Jelínek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
pjelinek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 02 lis 2018, 10:33
Profese: elektromechanik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Petr Jelínek

Příspěvek od pjelinek »

Je mi 54 let, profesí elektromechanik. Bydlím na samotě u lesa mezi Těšínovem a Jílovicemi. Pracuji na JE Temelín. Jsem rybář, myslivec a chovatel. Za svůj život jsem už volil různé strany. Ačkoli jsem se za posledních 10 let několikrát zařekl, že mě už k volbám nikdo nedostane, nakonec jsem vždy šel. Naposled jsem volil Piráty. Je mi sympatický pohled řešit věci po síti, a pokus o zjednodušení státní správy. Když se objevily první počítače, říkalo se, že úředníků bude polovina. Nebylo. Jediný, co se stalo je, že každému přibyl na stole počítač. Utratili se miliardy za různé servery a programy na správu státu, ale výsledek žádný. A světe div se, nikdo za nic nemůže, všichni to mysleli dobře, a už si vlastně ani nepamatují, jak to bylo. Tak vkládám naději, že se této partě nadšenců povede to, co jiným ne. Fungující moderní státní správu hodnou 21 století. Co můžu já nabídnout pirátům? Těžko říci. Umím toho hodně. Přinejmenším svůj pohled na dění okolo nás. Petr Jelínek
Tito uživatelé poděkovali autorovi pjelinek za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Petr.Steinbauer
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Jelínek

Příspěvek od Josef.Spak »

Díky moc za představení. Prosím Petra o potvrzení, že přihláška je podaná do místního sdružení Českobudějovicko. Podle definice MS Českobudějovicko je to celý okres tj. včetně Temelína, Jílovic, Borovan atd. ptám se proto, abych měl potvrzeno z první ruky, že o přijetí má hlasovat předsednictvo místního sdružení a nemusí se tím zabývat předsednictvo kraje. Díky za odpověď :)

Jinak potvrzuju, že se ke mně dostala přihláška v elektronické podobě.
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 350
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Petr Jelínek

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Díky moc Petře.
Jak jsem Vám již psala do mailu, 16.12. od 16:00 se v Čepici koná schůze Pirátů Českobudějovicko. Bylo by dobré, kdybyste se osobně představil místnímu sdružení.

Hezký den
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvek:
Josef.Spak
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“