Roman HERINK

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
roman.herink
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 07 led 2018, 17:36
Profese: spec.ped, ve výslužbě
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Roman HERINK

Příspěvek od roman.herink »

AHOJ pirátstvo, je mi ctí se takto zlehka představit před nastoupenou palubou.kdyby PIRÁTI nebyli, musel bych si je sám vymyslet a na to už není čas.a lepší partaj pro mne není- měl jsem možnost si to vyzkoušet... a cíle a nástroje jsou mému smýšlení blízké. A basta'
A pár slov o mně a berte mne za slovo bez okolků a cavyků,jsu odolný až necitlivý - od devíti měsíců jsem po očkování PROTI dětské obrně ochrnul což ovlivnilo podstatnou část mého života dg. POLIOMYELITIS byla sice papírově vymýcena počátkem šedesátých let minulého století,chromé tělo i přes vytrvalou snahu tuzemských tzv. posudkových lékařů odolávalo všem pokusům o plnohodnotnou funkčnost. Prožil jsem však úžasný život a nehodlám jen tak přestat,ještě mám co dohánět a dotvářet, nezřízený život před šesti lety mi formou mozkové mrtvice vyslal výstrahu -tož takhle to dál nepůjde,a od té doby mi k pohybu zůstal elektricky poháněný vozík pro invalidy - PROSÍM, nepoužívejte v souvislosti se mnou zažitý pojem a mne iritující INVALIDNÍ vozík. Od té doby nejsem nenápadný a trčím,komplikuji svou aktivitou,s pirátskou suitou se rád bezpečně opět vydávám do života,kam dojedu je i otázka pro PIRÁTY....
Nejsem neznámý ve Zlíně, čtvrtstoletí aktivního života mne zejména v oblasti sociálních věcí poslalo do průčelí hnutí osob s postžením, má profesní kariéra není ukázkou lukrativní směnné hodnoty, mám kantorské vzdělání pro práci s osobami se specifickými potřebami, což formou poučování spontánně
praktikuji,leč nesměnuji,nyní tušíte.žemne máte k dispozici jako hasící přístroj. šáhněte po mně v případě potřeby..
Tito uživatelé poděkovali autorovi roman.herink za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tkadlec, Lubomir.Dolezal, anonym80555, Michal.Stepanik, Milan.Klajn, Irena.Drofova
roman.herink
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 07 led 2018, 17:36
Profese: spec.ped, ve výslužbě
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Roman HERINK

Příspěvek od roman.herink »

co by se mi líbilo v pirátských řadách? více zpěvu a živé muziky, kromě berlí mi mrtvice sebrala schopnost hrát na kytaru(zatím),dlouho a hlasitě mluvit... k věci, byl bych blažen, kdyby se standardem pro PIRÁTY, stala obecná přístupnost prostředí a infornačních bezpřekážkových systémů pro všechny naše obyvatele
Tito uživatelé poděkovali autorovi roman.herink za příspěvky (celkem 3):
anonym80555, Michal.Stepanik, Milan.Klajn
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“