Spolupráce s politickým hnutím PROZMĚNU Bruntál

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Opavské Slezsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenek.Rozprym
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 04 říj 2017, 19:03
Profese: Mistr plastikářské výroby
Bydliště: Dělnická 1597/10 Bruntál
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Spolupráce s politickým hnutím PROZMĚNU Bruntál

Příspěvek od Zdenek.Rozprym »

Ahoj pirátská posádko,

23.10.2018 jsem se sešel s předsedou hnutí PROZMĚNU Bruntál p. Radkem Zatloukalem. Tato schůzka vzešla s jeho iniciativy. Pro informaci s tímto hnutím jsme chtěli spolupracovat, pokud bychom uspěli, resp. pokud bychom kandidovali v komunálních volbách 2018.

P. Zatloukal je již ostřílený radní - již podruhé zasedne do rady města Bruntál.
Debata směřovala především ve vzájemné pomoci v tomto resp. v dalším volebním období - sdílí politické názory a standardy Pirátské strany a sympatizuje s námi.

Nabídl mi účast v kulturní komisi, kterou jsem prozatím ústně přijal( beru to jako dobrou školu do budoucna), ale bude se čekat po navrhnutí resp. schválení co dál.
Příslibil, že by nás chtěl i u různých jednáních, či návrzích na změny atd. a tím nám pustit i informace ke kterým bychom se jen tak lehce nedostali.

Za moji osobu z toho mám dobrý pocit, toto hnutí je nejvíc liberální v našem městě a chtějí věci opravdu měnit a řešit.

Do evidence kontaktů jsem již tuto skutečnost zadal.
Poprosím Vás o případný komentář, popř. upozornění, rady na co si dát pozor z Vašich zkušeností atd.

Děkuji všem.

Zdeněk R.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Opavské Slezsko“