Líba Věříšová

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko, PMS Královéhradecko

Zamčeno
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1218
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Líba Věříšová

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Ahoj,
jak už jsem některým avizovala, nastal čas se představit tady na fóru - tímto tedy oficiálně žádám o členství.
Jmenuji se Líba Věříšová, většina z vás mě už zná a potkává zde na fóru, nebo v osobním životě jako koordinátorku Královehradeckého kraje.
Povolání jsem technik pro automatizované provozy, tj. živí mě průmyslová automatizace a průmyslové značení.
Dlouho jsem byla občansky aktivní, pro to, abych něco prosadila a něčeho dosáhla, to bylo ale málo.
Dospěla jsem do rozhodnutí, že pouze organizace s podporou politické skupiny, má větší sílu.
S Piráty se tedy potkávám od zač. r 2017, koordinátorskou činnost pro KhK dělám od 3/2018. V minulosti jsem nebyla členem žádné politické strany ani hnutí.
Co se mého politického přesvědčení týče, považuji se za liberála. Svobodnou společnost založenou na osobní svobodě považuji za základ, a zároveň ctím pravidla a předpisy, pokud společnost pozitivně někam posunují.
Od začátku se považuji za Piráta a ráda bych, aby to bylo již oficiální, status RegP mi občas svazuje ruce, nemám např. možnost hlasovat, což považuji za důležité.

Tak a teď se ptejte na co chcete, já na co chci odpovím :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libuse.Verisova za příspěvky (celkem 2):
Dusan.Plch, Lubomir.Spacek
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecko“