MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Rotava

Zamčeno
Uživatelský avatar
Radek.Namestek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2018, 13:17
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Radek.Namestek »

Vážené Pirátky, Piráti, příznivkyně a příznivci,

jako předseda MS Rotava zahajuji rozpravu o volbě čela kandidátky v Rotavě pro volby do zastupitelstev obcí v roce 2018.

Kandidatura probíhá přihlášením, jde-li o člena místního sdružení Rotava, jinak nominací skupinou členů (skupina členů je 2, uznávají se i palce). Takže pokud nějakého příznivce navrhne člen MS Rotava, stačí jeden palec pod příspěvkem a jeho nominace je potvrzena.

Kandidáty lze navrhovat do 16.6.2018 23:59. (Lze návrhem postupu prodloužit). Kandidát v rámci své kandidatury představí svoji kandidátskou řeč.

Kandidáti na čelních místech musí mít aktuální prezentaci na webu (lze doplnit v termínu rozpravy) a ve své kandidátské řeči by měli uvést, jak chtějí funkci vykonávat, jaké pro ni mají předpoklady a na jaké místo kandidátky se cítí :-).

Toto vlákno slouží k přihlašování a vedení rozpravy.

Konstatuji, že máme přihlášeno celkem tři kandidáty na pozice 2.-4.
Přihlášení kandidáti v pořadí jak se přihlásili:


Finální hlasování čela kandidátky začne 17.6.2018 v 17:30.
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
Radek.Namestek@pirati.cz
+420 774 359 987
Uživatelský avatar
Petr.Mazur
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2018, 17:49
Profese: revizní technik
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Petr.Mazur »

Vážení Piráti a příznivci,

Tímto se ucházím o místo v čele kandidátky v Rotavě pro volby do zastupitelstva obce v roce 2018.

Něco o mně:

Narozen 24. 7. 1962 v Kraslicích, trvalým bydlištěm v Rotavě prakticky od doby kdy jsem poprvé spatřil světlo světa. :)

Prožil šťastné dětství, chodil v místě do tehdy nově postavené základní školy, následně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti nad Ohří – obor technická zařízení budov.
Následně pracoval jako technik v několika firmách, např. Pozemní stavby K.V., OPBH, SBD Sokolov většinou v oblastech zařízení staveb kde jsem mohl využít získané znalosti ze studia. Poté jako OSVČ, nyní zaměstnancem REDOZA s.r.o. jako revizní technik.

Mým koníčkem je mj. pěstování chilli papriček, mám rád kvalitní rockovou muziku, trochu jsem i modelařil.

Do politiky jsem vstoupil teprve nedávno při založení MS Pirátské strany v Rotavě, kde vykonávám funkci místopředsedy.

A konečně s čím bych chtěl přispět v komunální politice?

Dobrá znalost místních poměrů včetně problémových oblastí a nasbírané zkušenosti z pohledu dlouhodobého občana města mi umožňuje lépe reagovat na reálné potřeby občanů. Dále uplatnit praktické znalosti při zřizování či rekontrukcí staveb v oblasti technických zařízení budov tj. voda, topení, kanalizace, plyn a souvisejících.

Podílet se na:
- Vylepšení chodu MÚ – transparentnost, informatika – princip „otevřené radnice“,
- Vylepšení infrastruktury města,
- Zvýšení bezpečnosti občanů, ochrany majetku,
- Rozšíření poskytovaných služeb občanům,
- Poskytnutí mladé generaci rozšíření sportovní a zájmové činnosti,
- Důsledněji propagovat město v rámci turistického ruchu.

Určitě to zdaleka není výčet všeho co by se dalo pro spokojenost občanů vykonat. Našim společným úsilím se Rotava může stát městem pro důstojné a spokojené žití i pro další generace.

A na konec pozice na kandidátce – líbilo by se mi 2. místo. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Mazur za příspěvky (celkem 2):
Radek.Namestek, Daniela.Bila
Petr Mazur
1. místopředseda MS Rotava
Petr.Mazur@pirati.cz
+420 774 654 276
Uživatelský avatar
Radek.Namestek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2018, 13:17
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Radek.Namestek »

Ahoj,

děkuji za velice pěkné a výstižné představení kandidáta.
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
Radek.Namestek@pirati.cz
+420 774 359 987
Uživatelský avatar
Pavel.Tucek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 8
Registrován: 22 úno 2018, 12:04
Profese: svářeč kovů co2
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Pavel.Tucek »

Vážení Piráti a Pirátky, příznivci!

Jmenuji se Pavel Tuček, žiji v Rotavě a ucházím o místo v čele kandidátky v Rotavě pro volby do zastupitelstva obce v roce 2018.


Narodil jsem se 18.10.1975 v Hranicích u Aše.

Absolvoval jsem základní školu v Rotavě a poté jsem se vyučil na SOU v Kraslicích mechanikem dechových a bicích hudebních nástrojů. Dlouhá léta jsem pracoval ve společnosti Amati-Denak, kde jsem nasbíral hodně profesních zkušeností, které jsem následně zúročil při práci v zahraničí.

Zajímám se o astronomii a vesmír.

Politicky jsem se nikdy neangažoval, dokud mne neoslovil pirátský program a v letošním roce jsem vstoupil do Pirátské strany.

Čeho chci v Rotavě dosáhnout ?

1/ Transparentní chod městského úřadu, transparentní účty, transparentní výběrová řízení.
2/ Bezpečné město

Nechci aby to znělo jako prázdná slova, pro mě je průhledné fungování města zásadním programovým bodem a zvládnutí bezpečnosti a pořádku ve městě vnímám jako důležitý podnět od ostatních obyvatel města.

Ucházím se o 4. místo na kandidátce pro volby do zastupitelstva města Rotava v roce 2018

Děkuji za Vaši přízeň!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Tucek za příspěvek:
Radek.Namestek
Pavel Tuček
člen MS Rotava
Pavel.Tucek@pirati.cz
+420 724 938 242
Uživatelský avatar
Radek.Namestek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2018, 13:17
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Radek.Namestek »

Pavle,

díky za tvůj příspěvek, moji podporu určitě získáš!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Namestek za příspěvek:
Pavel.Tucek
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
Radek.Namestek@pirati.cz
+420 774 359 987
Jiri.Prymek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 5
Registrován: 06 úno 2018, 20:13
Profese: Velínář
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Jiri.Prymek »

Ahoj!

Jmenuji se Jiří Prýmek, narodil jsem se 7.4.1978 v Kraslicích, vystudoval průmku - obor Automatizační technika a nastoupil do SU a.s. kde pracuji přes dvacet let dodnes, stihl jsem i základní vojenskou službu a ucházím se o místo v čele kandidátky pro volby do zastupitelstva města Rotavy 2018.

Cca 13 let zpět jsem koupil pozemek v Rotavě, postavil tu dům a přestěhoval se sem z Kraslic.

Kandidovat jsem se rozhodl z důvodu nespokojenosti s vedením města. S Piráty jsem se setkal na seznamovací schůzce v Rotavě a na několika krajských schůzkách, kde jsem se utvrdil v tom, že má smysl se zapojit a pomáhat. Dnes již jsem členem Pirátské strany.

Do kampaně pro komunální volby chci přinést elán a čerstvý vítr do plachet, po volbách, v případě úspěchu, nadhled a selskou logiku při jednáních a práci ve prospěch města!

Ucházím se o třetí místo na kandidátce pro volby do zastupitelstva města Rotava 2018.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Prymek za příspěvek:
Radek.Namestek
Uživatelský avatar
Radek.Namestek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2018, 13:17
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Radek.Namestek »

Díky za tvoji kandidaturu!
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
Radek.Namestek@pirati.cz
+420 774 359 987
Uživatelský avatar
Lucie.Trckova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 376
Registrován: 29 srp 2017, 08:49
Profese: Obchodní manažerka, produkční
Dal poděkování: 152 poděkování
Dostal poděkování: 282 poděkování

Re: MF Rotava 3/2018 Volba kandidátů do zastupitelstva - 2. - 4. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Lucie.Trckova »

Rozprava byla ukončena, následuje hlasování o přihlášených kandidátech a jejich pořadí.

Lucie Trčková

  1. Místopředsedkyně KS KvK
  2. Místopředsedkyně MS Sokolov

Email: lucie.trckova@pirati.cz
Tel.: 724 027 444

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Rotava“