Jan Šatka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
shateczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2018, 07:52
Profese: Konstruktér

Jan Šatka

Příspěvek od shateczek »

Dobrý den,

je mi 27 let, pocházím z Trutnova a celý život žiji v menším městečku na Trutnovsku jménem Úpice. Živím se jako CAD/CAM konstruktér převážně pro Automotive výrobu.
Mezi mé záliby patří například turistika, sport, 3D modelování, DJing, tvorba hudby atd.

Od prvního volebního období, ve kterém jsem mohl volit, jsem dával svůj hlas pirátské straně.
Chtěl bych se stát členem hlavně proto, že už nechci jen přihlížet, ale chci se pokusit něco aktivně změnit, nebo se prozatím alespoň zapojit a dělat něco pro mou zem.
Váš program a celkově ideologie pirátské strany jako transparentnost, svoboda internetu a hlavně zjednodušení byrokracie pomocí technologií se mi velice líbí a ztotožňuji se s ní, proto si myslím, že je čas se připojit.

Předem děkuji za odpověď

Budu se těšit na osobní seznámení.

Šatka Jan
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1220
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování

Re: Jan Šatka

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Dobrý den Honzo,

děkujeme vám za představení.
Nejbližší krajská schůze na kterou bych vás ráda pozvala se bude konat zřejmě až v květnu. Pokud by jste se ale chtěl zapojit do práce s Piráty v Trutnově už dříve, zkontaktuji vás s tamními lidmi.

zdraví Líba

PS: přesný termín krajské schůze vám dám včas vědět.
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
shateczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2018, 07:52
Profese: Konstruktér

Re: Jan Šatka

Příspěvek od shateczek »

Libuse.Verisova píše: 16 dub 2018, 14:52 Dobrý den Honzo,

děkujeme vám za představení.
Nejbližší krajská schůze na kterou bych vás ráda pozvala se bude konat zřejmě až v květnu. Pokud by jste se ale chtěl zapojit do práce s Piráty v Trutnově už dříve, zkontaktuji vás s tamními lidmi.

zdraví Líba

PS: přesný termín krajské schůze vám dám včas vědět.
Dobrý den,

budu jedině rád :)

Děkuji
Tomas.Eichler
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 15
Registrován: 01 pro 2017, 10:04
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Jan Šatka

Příspěvek od Tomas.Eichler »

Dobrý den Honzo,
poslal jsem Vám email s několika informacemi o tom, na čem pracujeme a také s návrhem termínu pro setkání.
Pěkný den Tomáš
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“