Tomáš Markl

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Merkliss
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 02 říj 2015, 22:50
Profese: brigádně truhlář
Dostal poděkování: 2 poděkování

Tomáš Markl

Příspěvek od Merkliss »

Zdravíčko, je mi 21 let.. a mám chuť změnit svět :D Ne teď vážně, mám maturitu v oboru logistiky v dopravě... nyní jsem na pracáku a tak trošku na "černo" zaměstnán v místní truhlárně, kde dělám co je potřeba... Mám kapelu, se kterou se teď rozjíždíme..Hudbu miluju.. Abych to moc neprotahoval, žádám o členství, protože už mi je, s prominutím, k zblití ze znásilňování zákona ve prospěch všech, kteří za to umí dobře zaplatit... V otevřenosti a informovanosti vidím základ stabilní demokracie.. Dnes jsem tu poprvé, takže jsem si zatím přečetl naprosté minimum, politice nerozumím, ale moc rád bych si alespoň promluvil s někým, kdo už je tu trošičku zběhlejší.. Děkuji za možnost se vyjádřit, budu čekat na další info..

S pozdravem Tom
Tito uživatelé poděkovali autorovi Merkliss za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Cesik, Petr.Bajgar
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Tomáš Markl

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ahoj Tomáši, děkuji ti i za ostaní kolegy Piráty z Pardubického krajského sdružení za tebou projevený zájem spolupodílet se na naší činnosti.

Můžeme se potkat hned příští neděli 11.10. na naší akci před Velkou Pardubickou a potom večer od 19.00 na setkání v LaRocket u hl.nádru ČD.

Hodilo by se mít na tebe aspoň mobilní kontakt než jen přes toto fórum, napiš mi ho případně přes SZ(soukromou zpraávu) pokud by jsi ho nechtěl dávat veřejně na toto fórum.
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1679
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1038 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Markl

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Vitej!
Jen pro uplnost, mozna jsi uz cetl nasi byrokratickou trosku clenstvi

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“