Romana Klimešová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Romana.Klimesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 04 kvě 2015, 12:55
Profese: herečka
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Romana Klimešová

Příspěvek od Romana.Klimesova »

Zdravím Piráty i příznivce ;)
Jmenuji se Romana,je mi 42 let,jsem matkou dvou již dospělých dětí a v současné době se více věnuji aktivitám politickým i společenským.
V roce 2013 jsem jako příznivce paní Táni Fischerové kandidovala za politické hnutí Změna do voleb parlamentních, v roce 2014 jsem už coby členka Klíčového hnutí spojila tento subjekt se Změnou,Stranou zelených a Piráty v komunálních volbách v hnutí Společně pro České Budějovice. Zde působím stále,na lokální úrovni. Bohužel Klíčové Hnutí není stranou aktivní a já bych se velice ráda zapojila víc do politiky i dalších sfér,proto nyní zvažuji vstup k Pirátům,kde bych se mohla stabilněji ukotvit. Pirátská strana je mi blízká,sdílím podobné myšlenky i náhledy na žití i situaci na společensko -politické scéně. Nu a proto i tento můj příspěvek ;) Nabízím schopnosti organizační,nadšení a elán pro věc,smysl pro kolektivní zodpovědnost,dar sdružovat lidi a směrovat je k nějakému cíli...
Jsem současně členem občanského sdružení ProAlt,spolupracuji s místními sdruženími a zapojuji se do různých lokálních aktivit, dlouhodobě se zapojuji do činností proti TTIP,pracuji v sociálním podniku družstva JednaNota... Mojí největší vášní a láskou je divadlo,jsem členkou několika souborů a založila jsem si i své vlastní :)
Tolik ve stručnosti
Přeji krásné dny :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Klimesova za příspěvky (celkem 6):
Jan.Novak, Ludek.Blaha, Michal.Reinis, Petr.Steinbauer, Ivo.Vlasaty, Alexandr.Mansurov
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2446
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Romana Klimešová

Příspěvek od Jan.Novak »

Ahoj,
za Tvou přihlášku jsme moc rádi, potřebné věci můžeme probrat na případné Budějcké schůzi.
Vstoupit do strany můžeš skrze krajské sdružení (kam jsi právě přidala přihlášku), nebo skrze Českobudějcké, od kud se již známe. Rozdíl v právech co se týče člena strany není. Rozdíl je v tom, že když vstoupíš do strany skrze Českobudějcko, budeš jeho automatickým členem, pokud skrze kraj, tak Tě budeme muset (pokud budeš mít zájem) přijímat i do Českobudějcka zpětně. :) Volba je na Tobě.

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Romana.Klimesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 04 kvě 2015, 12:55
Profese: herečka
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Re: Romana Klimešová

Příspěvek od Romana.Klimesova »

Děkuji Honzo :)
Doladíme vše na setkání ..sleduju tu diskuzi ohledně něj...snad mi to vyjde se dostavit :)
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Romana Klimešová

Příspěvek od Michal.Horak »

Ahoj, já se jen připojím k Honzovi s potvrzením, že momentálně z Tvého hlediska je úplně jedno jestli podáš přihlášku u PMS Českobudějovicko anebo u PKS Jihočeského kraje, z hlediska interních přijímacích mechanismů už to tak zas úplně jedno neni, ale to teď neni důležité.
MS Českobudějovicko, pokud vím, se snaží najít termín na schůzi ještě v červenci, zasedání KS JčK bude v září.
Nicméně pro oba způsoby je potřeba abys udělala následující kroky:

1. Prosím přečti si stanovy zde
2. Zaregistruj se jako příznivec podle návodu zde
3. Přihlášku si stáhni tady .

Přihlášku pak můžeš přinést na jednu z výše uvedených schůzí.
Takže se budu těšit na osobní setkání a další spolupráci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvky (celkem 2):
Ludek.Blaha, Jan.Novak
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Romana Klimešová

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Přihláška odevzdána už v srpnu, členský příspěvek vyřešen, čekáme už jen na AO. Tak asi aby to tu někdo zamknul...

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Romana Klimešová

Příspěvek od Tobias.Esner »

done
lock
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“