Zájemce o členství Aleš Jakl

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Zájemce o členství Aleš Jakl

Příspěvek od Ales.Jakl »

Zdravím piráty Tachovska,

jmenuji se Aleš Jakl, je mi 36 let, jsem lesní inženýr a pracuji jako revírník. Kromě své profese se aktivně zabývám také lesní pedagogikou a jsem šachový trenér (zadarmo). Zajímám se o dějiny, politiku, hudbu, šachy a literaturu. Pirátů jsem si poprvé všiml před rokem a v květnu jsem se začal zajímat intenzivně a přispívat do diskuse na pirátském fóru. Pirátství pro mě znamená:
boj za informační otevřenost s využitím všech výhod internetu, využití technologií a dosažené hospodářské produktivity ve prospěch všech občanů, dostupnost kvalitních informací pro občany, omezení vlastnických práv monopolů a moci korporací, podpora lokálního podnikání (s participací místních lidí) proti globálním dobyvatelům, ochrana soukromí, boj proti fízlování, spolupráce malých proti velkým, netolerance podvodníků.
V rámci pirátské strany bych se ve svém volném čase rád věnoval získávání nových příznivců a členů v Tachově, spolu s nimi se budu zajímat o dění v tachovském zastupitelstvu. Z programových témat mě zajímají, mimo filosofie, strategie a taktiky i dosud nezpracované oblasti zemědělství a lesnictví. Nejsem IT, ale svobodný internet mám rád.

PS: sdílejte a množte se!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Jakl za příspěvky (celkem 5):
Jaroslav.Pesek, Petr.Vileta, Adam.Soukal, Dalibor.Zahora, Robert.Magni

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“