Jiří Křápek

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
jurapunk
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2014, 15:24
Profese: elektrikář
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jiří Křápek

Příspěvek od jurapunk »

Jmenuji se Jiří křápek, bydlím v Hodoníně, ve kterém kandiduji za ČPS. V červnu 2015 mě bude 30 let. Momentálně jsem nezaměstnaný, ale nejsem veden ani na ÚP. Chodím po kamarádech na fušky jako elektrikář. Dále se věnuji pořádání koncertu svobodné hudby, hlavně v Hodoníně na Staré Budvarce, dále jsem pořádal benefiční festival Free To Live a spolupracoval jsem na Dubňanském Vyosení. Činnost ČPS sleduji už nějakou dobu, pokaždé jsem ji volil , protože s naprostou většinou programu souhlasím. Jsem svobodný a bezdětný. Pokud byste měli nějaké otázky , tož napište , rád odpovím na jakýkoli dotaz.
Tito uživatelé poděkovali autorovi jurapunk za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Maria.Vasickova, Petr.Balaz, Tomas.Hesek
Karalosa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 03 říj 2014, 09:47
Profese: Architekt

Re: Jiří Křápek

Příspěvek od Karalosa »

Dobrý den, je pozitivní vidět, že odpovíte na jakýkoli dotaz. V tomto případě bych s dovolením pouze pár dotazů měl. Můžete prosím uvést, kdy naposled jste byl oficiálně zaměstnaný a jaká byla nejdelší doba, kterou jste pracoval pro jednoho zaměstnavatele? Pokud nejste veden na ÚP, znamená to tedy, že jste OSVČ? Co je Vašim cílem v případě Vašeho zvolení? Které osoby z naší novodobé historie si vážíte? Co je podle Vás největším problémem v Hodoníně a co by se s tímto dalo dělat.

Děkuji
Karalosa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 03 říj 2014, 09:47
Profese: Architekt

Re: Jiří Křápek

Příspěvek od Karalosa »

Dobrý den,
je to skoro týden, co jsem zde psal dotaz. Jste prosím schopen mi odpovědět, nebo je poslední věta Vašeho příspěvku jenom fráze?
jurapunk
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2014, 15:24
Profese: elektrikář
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Jiří Křápek

Příspěvek od jurapunk »

no je to dlouha doba co jsem byl oficialne zamestnany... nejdel na jednom miste jsem byl rok a pul , zamestnani jsem vystridal uz nekolik... na urade prace nejsem z toho duvodu , ze si nemyslim ze by me z praci nejak pomohl je to instituce dle meho nazoru k nicemu ... osvc nejsu ... nemuzu ze bych mel vylozene cile, jen bych si pral aby hodonin byl lepsi mestem, jak po kulturni strance tak po pracovni strance... dale bych byl rad kdyby lidi mohli videt do zalezitosti mesta tz. prehlednejsi stranky, tak aby lidi byli lepe informovani, transparentnost coz by mel byt standart kazdeho mesta, divadlo, lepe fungujici hudebni klub, vic prostor pro venceni psu vic odpoadkovych kosu at je kam hazet exkrementy a clovek nemusi jit prez silnic se psem atd atd... sly by psat slohovky na ruzne uvahy co a jak , ja ale radeji hovorim nez pisu... omlouvam se za chyby a za diakritiku pokud nepisu dopis nekam na urad co neco podobneho nepouzivam ju
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Jiří Křápek

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Kdo má na starosti PO v MS Slovácko? Já jen, že to tady nějak usnulo, a škoda každého ochotného člověka..

Jiří, trvá tvůj zájem? Bude potřeba aby ses dostavil na nejbližší schůzi Pirátů, kterou ti oznámí někdo z místního sdružení Slovácko.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Jiří Křápek

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Jindrich Bartek píše:Kdo má na starosti PO v MS Slovácko? Já jen, že to tady nějak usnulo, a škoda každého ochotného člověka..

Jiří, trvá tvůj zájem? Bude potřeba aby ses dostavil na nejbližší schůzi Pirátů, kterou ti oznámí někdo z místního sdružení Slovácko.
Včera jsem s Jurou komunikovala a že členství nezvládá, ale pokud může pomůže...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 2):
ItoldYouSo7227, Pavel.Moravec

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“