jak se stát příznivcem

Fórum pro dotazy na fungování systémů strany. Od technických, přes zvyklosti a postupy, po byrokratické.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Administrativní odbor, Předsedající, Mediální odbor, Technický odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Pravidla fóra
Než položíte dotaz, podívejte zkuste odpověď najít v nápovědě. Pak se podívejte, jestli už tu náhodou podobný dotaz nezazněl.
Pro každý dotaz založte nové téma. Po zodpovězení dotazu po sobě můžete téma zamknout.
Helca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 206
Registrován: 27 čer 2013, 16:47
Profese: právnička a redaktorka
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

jak se stát příznivcem

Příspěvek od Helca »

Lidi, jak to udělat, abych měla u přezdívky (která je vlastně mým zdrobnělinou mého skutečného jména) napsané, že jsem příznivec?
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Helca píše:Lidi, jak to udělat, abych měla u přezdívky (která je vlastně mým zdrobnělinou mého skutečného jména) napsané, že jsem příznivec?
Po přihlášení přejdi sem na výpis skupin: ucp.php?i=167

Vlevo u každého názvu je zaškrtávací kolečko (radio button). Najdi si skupinu RegP Praha (předpokládám, že když v ní si, tak asi chceš mít pod přezdívkou Reg. př. Praha). To zaškrtni a potom sjeď dolu a vlevo je tlačítko "Změnit výchozí skupinu". NA to klikni a mělo by to být.
Helca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 206
Registrován: 27 čer 2013, 16:47
Profese: právnička a redaktorka
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Helca »

Najela jsem tam, zaškrtlý to bylo, ale pro jistotu jsem to tlačítko dole zmáčkla a oznámilo mi to, že už vybraná skupina je mojí výchozí skupinou
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Vaclav.Malek »

aha... pak mě tedy jen napadá, že nějaký ***** v AO nastavil, že skupina "Uživatel fóra – není člen Pirátů" má větší váhu než RegP. skupiny.... arrgghhh!!! asi tady někomu ukousnu ucho. Posílám SZ vedoucímu AO aby to vyřešil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
Helca, Homo.Pyratus
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12344
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Hodnosti nemají žádné váhy. Jinak stačí, když si změníš výchozí skupinu a pak si nastavíš opět RegP Praha, což jsem ti udělal.
BTW někdo si s tím hrál a já už jsem Vojtěchovi asi před měsícem psal, ať to opraví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
Homo.Pyratus

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Helca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 206
Registrován: 27 čer 2013, 16:47
Profese: právnička a redaktorka
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Helca »

Jakub Michalek píše:Hodnosti nemají žádné váhy. Jinak stačí, když si změníš výchozí skupinu a pak si nastavíš opět RegP Praha, což jsem ti udělal.
BTW někdo si s tím hrál a já už jsem Vojtěchovi asi před měsícem psal, ať to opraví.
Měla jsem tušení, žes na to upozorňoval. :-) Díky i tobě, nicméně se to zjevně minulo účinkem, tak snad to teď vyjde.
Edit. Zjevně je to už spravené díky všem:-)
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Jakub Michalek píše:Hodnosti nemají žádné váhy. Jinak stačí, když si změníš výchozí skupinu a pak si nastavíš opět RegP Praha, což jsem ti udělal.
BTW někdo si s tím hrál a já už jsem Vojtěchovi asi před měsícem psal, ať to opraví.
Tak to je fakt divný... jinak jsem myslel právě tu hodnost skupiny, že by nečlen byla "vyšší" než regp.
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12344
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Je to tím, že někdo vypnul výchozí skupinu RegP v modu Skupiny při registraci. Tipoval bych, že to bylo tak, že Helča byla ve skupině Noví členové fóra, která má nějaká zvláštní nastavení od tvůrců phpbb a my ji zde používáme k filtraci spamoregistrací, pak z ní díky přispívání vypadla a spadla tak na hodnost registrovaných uživatelů. Doporučuji, aby to Vojtěch znovu zapnul jako výchozí skupinu, pokud je to možné a nemá to vedlejší efekty. Ještě bych v souvislosti s tím doporučil předělat registrované uživatele tak, aby byl každý člověk skutečně pouze v jedné skupině RegP a všechno ostatní bude děláno přes Zobrazovací nebo Skrývací skupiny.

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37005 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

On it.
Předělám to skrývání, čímž se založí možnost příslušnosti RegP ke kraji a pak to snad půjde rozumněji nastavovat. (A můžeme se jednoduše vydat cestou složitějšího přístupu ke statutu RegP, kdyby někteří chtěli.)

Pak uděláme restart skrývání a k tomu restart příznivců.

Jinak jsem proti tomu, aby každý registrovaný uživatel byl automaticky pokládán (zařazen jako) za příznivce - předpokládáme tu dotazy veřejnosti a otevřenou diskuzi. Budu se muset podívat, jak je tohle uděláno a neví někdo jak je uděláno automatické zařazování RegP nějaký kraj do Registrovaní příznivci? Nebo to neexistuje? (Vím že na pozadí běží nějaké takovéto zařazovače, ale dokumentaci k nim jsem nikdá neviděl.)

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: jak se stát příznivcem

Příspěvek od anonym2064 »

OFFTOPIC"jak se stát příživníkem" - tak jsem titulek vlákna přečetl ( pod dojmem Viletovských příspěvků jinde) holt jsem mimo :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvek:
Helca
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická Poradna“