Spam

Zde prosím diskutujme otázky okolo správy skupin, oprávnění a členění fóra. Zde umísťujte i vzkazy správcům fóra. Správa fóra je komplexní záležitost a vyžaduje Vaši spolupráci.

Moderátor: Administrativní odbor

Zamčeno
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Spam

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Taky mažu spam a divím se kde se tady najednou bere.

Upgrade to má být něco jako re-forma při které se odstraní nepohodlní přispěvatele a jejich příspěvky ještě hlouběji než do archivu? Sorry ale mám obavy z toho co je tímto návrhem myšleno.

Pražské vedení už má dnes stranu dokonale pod palcem a tak nepovažuji za smysluplné cokoliv navrhovat.
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12344
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Petr Bajgar píše:Taky mažu spam a divím se kde se tady najednou bere.

Upgrade to má být něco jako re-forma při které se odstraní nepohodlní přispěvatele a jejich příspěvky ještě hlouběji než do archivu? Sorry ale mám obavy z toho co je tímto návrhem myšleno.

Pražské vedení už má dnes stranu dokonale pod palcem a tak nepovažuji za smysluplné cokoliv navrhovat.
Dávám ti poslední varování. Ještě jeden fantasmagorickej blábol a moje trpělivost s tvým žvaněním skončí. Jestli nevíš, co je to upgrade software, máš použít Wikipedii a ne zde šířit výmysly.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
Jiri.Kaderavek

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Zamčeno

Zpět na „Správa fóra“