Martin Musil

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
sidvicias
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2021, 20:45
Dostal poděkování: 2 poděkování

Martin Musil

Příspěvek od sidvicias »

Dobrý den.
Jmenuji se Martin Musil, je mi 39 let a mám zájem stát se členem pirátské strany a podporovat její expanzi v naší vlasti. 7 let jsem žil v zahraničí, kde jsem úspěšně řídil vlastní realitní kancelář, která se specializovala na české a slovenské zájemce o investice na ostrově Roatan. Zde se naopak věnuji prodeji a pronájmu průmyslových nemovitostí, protože rád jednám s majiteli velkých společností či koncernů, kteří potřebuji podporu během zakládání či přemístění svých poboček především v regionu západních Čech.
Rád se neustále vzdělávám, a proto jsem se rozhod dokončit své magisterské vzdělání na stavební fakultě v Ostravě, kde jsem již v posledním semestru. Vybral jsem si obor městské inženýrství, zaměřený na problematiku veřejné infrastruktury, tj. technické a dopravní infrastruktury, veřejných prostranství a občanského vybavení města. Souběžně budu končit dvouletý kurz oceňování nemovitostí.
Politika byla odjakživa spíše mým koníčkem bez aktivního angažmá až do chvíle, kdy vznikla strana, jenž má ambice, která mi imponují natolik, že jsem se rozhodl je plně podpořit svou součinností. Myslím si, že z mých silných vlastností dominují především schopnost ovlivnit, přesvědčit a vést lidi, mám strategické myšlení, sílu dotahovat věci do konce, být aktivní, kreativní a nejspíše i iniciativní, když tvořím tento dopis. Rád nabídnu tyto schopnosti s plno užitečnými kontakty cílům pirátské strany, protože pevně věřím, že pro vás mohu být přínosem.
Monu být užitečný nejen ve vašem mediálním či zahraničním odboru, ale i v krajském volebním štábu, kde bych spolu s vaším týmem mohl pomáhat budovat cestu k říjnovému vítězství.
S pozdravem

Martin Musil

IMG_1987.jpg
IMG_1987.jpg (531.8 KiB) Zobrazeno 1026 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi sidvicias za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Pek, Olga.Sejrkova
Uživatelský avatar
Olga.Sejrkova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 183
Registrován: 16 led 2019, 10:02
Profese: Sales coordinator
Bydliště: Rychtaříkova 22, Plzeň
Dal poděkování: 645 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování

Re: Martin Musil

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Ahoj Martine.

Děkuji za představení a za tvůj zájem. Doufám, že se uvidíme 22.7. na schůzce zájemců o členství.

Olga Sejrková

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
olga.sejrkova@pirati.cz

Člen dozorčí rady nemocnice Stod, zastupitelka a radní MO2 - Plzeň Slovany

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1240 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Musil

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ahoj Martine,
máme doufám, že se uvidíme na pondělní schůzi 15.4.2024. ;-)

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“