Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Pravidla fóra

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.

Odpovědět
kristiansuser
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2023, 23:01
Profese: Student Politologie na FSV
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od kristiansuser »

Vážené členstvo,
 
Rád bych tímto nominoval @katy.a do rady MP.
 
Už to budou 3 roky, co je Katia členkou MP a participuje na jeho fungovaní, například se podílela na kontaktní kampani před volbami do sněmovny. Je rovněž studentkou práv, což je skvělej kvaltivní základ pro politiku a já jí v tom moc fandím! Pro nikoho není novinkou, že se stále nacházíme v situaci, kde ženy nemají stejné šance na úspěch jako muži, a jakožto liberální mládežnická organizace bychom měli schopné ženy, jako je Katia, podporovat a měly by mít i zastoupení v radě MP.
 
Doufám, že zvážíte volbu Katii a přeji jí mnoho štěstí!

Tito uživatelé poděkovali autorovi kristiansuser za příspěvky (celkem 6):
Simon.Reizer, mattfa2, ellen.kovacikova, Katerina.Stojanova, Matej.Belohoubek, Jakub.Stoces
Uživatelský avatar
Simon.Reizer
Člen KS Praha
Příspěvky: 18
Registrován: 02 lis 2020, 09:53
Profese: Student medicíny
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od Simon.Reizer »

Rád bych podpořil kandidaturu Katii. Je to velmi schopná a kompetentní mladá politička. Souhlasím s Kristiánem, že jako mládežnická organizace jediné opravdu liberální strany bychom měli dávat prostor schopným a nadějným političkám a zlepšovat tak příležitosti žen v politice. Katia může MP obohatit skrz její studijní know-how tak i skrz její politické dovednosti. Budu moc rád, když zvažíte její podporu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Reizer za příspěvek:
katy.a
Uživatelský avatar
Georgia.Hejdukova
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1210
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studentka práv, rešeršistka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 2475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Jo, Káťa bude dobrá. Věděla jsem to o ní už při prvním setkání a myslím si to stále. Budu ráda, když to vezme!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvky (celkem 2):
Simon.Reizer, katy.a

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― prof. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, O.M
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

katy.a
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 14
Registrován: 31 srp 2021, 11:01
Profese: student práv
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od katy.a »

Děkuji za nominaci, přijímám ji a moc si jí vážím!

Pirátská strana mě přilákala v roce 2021 jako jediná skutečně transparentní strana, na scéně české politiky to je aktér, který se svým fungováním zásadně odlišuje od ostatních. Brzdy a pojistky, které jsou jejím základem, skutečně zajišťují férovou participaci a napomáhají vytváření občanské společnosti a neumožňují korupci vůbec vzklíčit, což mě opravdu nadchlo a přidala jsem se, abych především pomohla s kontaktní kampaní a prezentací na akcích.

V Mladém Pirátstvu jsem našla své zázemí a politický domov. V Pirátské straně vidím budoucnost naší generace a dává mi velký smysl se podílet na jejím fungování. Ráda bych se tak konzistentně zapojila do chodu naší mládežnické organizace. Občanské zapojení mladých lidí a jejich zájem o veřejné dění vnímám jako klíč k férové a pokrokové politice a věřím, že naše prostředí mohu obohatit, ať už půjde o pomoc s organizováním akcí, o provoz sociálních sítí a mediální působení či cokoliv jiného, co bude třeba. Studuji práva v Praze a jsem tak vždy na dosah v centru dění.
Za podporu a nominaci ještě jednou děkuji a udělám pro Mladé Pirátstvo vše, co je v mých silách. ❤️

Tito uživatelé poděkovali autorovi katy.a za příspěvky (celkem 9):
Georgia.Hejdukova, mattfa2, DaFi24, Jakub.Stoces, Simon.Reizer, Matej.Belohoubek, kristiansuser, Matej.Petrik, Tadeas.Stepka
Uživatelský avatar
DaFi24
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 11
Registrován: 02 bře 2020, 20:12
Profese: asist. vl. zmocněnce, student FJFI ČVUT
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od DaFi24 »

Jsem moc rád, že Katia nominaci přijíma! Pod vše výše řečené se podepisuju.

Katia je tzv. true OG členkou MP a v Radě určitě má svoje místo. První semestr na vysoké (pokud to není VŠE) nebývá lehký a člověk se během něj teprve pořádně zajede v novém místě, a teď po jeho úspěšném zvládnutí bývá člověk v dobrém rozpoložení a headspace na přijetí dalších zodpovědností a činností, kterými by v případě Katii určitě mohla být Rada <3

Zvažte její podporu, nebudete litovat! (A přiblíží nás to o krok blíž k našemu feministickému cíli, hehe 8-) )

Tito uživatelé poděkovali autorovi DaFi24 za příspěvek:
katy.a
Uživatelský avatar
miladuska
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 34
Registrován: 14 lis 2021, 18:44
Profese: grafička, socioložka
Bydliště: Wells, UK
Dal poděkování: 69 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od miladuska »

Jelikož už nezbyl čas na online grilovačce, chtěla jsem se tě zeptat (ale i ostatních), proč jsi byla jen na dvou schůzích MP za celý rok?
Díky :)

Členka předsednictva Mladého Pirátstva a YPE
„Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.“

katy.a
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 14
Registrován: 31 srp 2021, 11:01
Profese: student práv
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od katy.a »

Čauky, díky za otázku!
Zrovna tenhle rok byl pro mě hodně akademicky náročný, maturita, přijímačky a první semestr PFUK, navíc taky nová práce v advokátní kanceláři. Nechtěla jsem nic z toho podcenit, protože nemám kapacitu ani finanční možnosti v čemkoliv začínat znova, takže jsem vlastně spíš raději vše přecenila a téměř všechen čas věnovala primárně tomu; nakonec to, díky bohu, ve výsledcích bylo vidět.
Malé účasti na schůzích jsem si vědoma a bylo (i je) mi to líto, zase jsem se to snažila kompenzovat účastí na akcích a přednáškách, v rámci možností. Každopádně nejnáročnější přechodné akademické období je už za mnou a naučila jsem se si čas správně rozdělovat, takže si myslím, že to do budoucna určitě nebude problém. Mladé Pirátstvo pro mě znamená opravdu hodně a časem šetřit nebudu. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi katy.a za příspěvky (celkem 4):
DaFi24, ellen.kovacikova, Tadeas.Stepka, kristiansuser
Uživatelský avatar
Tadeas.Stepka
Předsedající celostátního fóra
Příspěvky: 71
Registrován: 12 bře 2019, 18:27
Profese: Zastupitel MČ Praha 18, student
Bydliště: Praha 18
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Katii Demetrashvili do rady MP

Příspěvek od Tadeas.Stepka »

Katia je Pirátkou srdcem i duší. Velmi si cením jejího pozitivního přístupu a nadhledu. Mám pocit, že se dokáže na věci dívat z trochu jiného úhlu pohledu než většina z nás a že se nezalekne žádného úkolu, který se před ní zjeví. Díky za tvoji odvahu kandidovat!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tadeas.Stepka za příspěvky (celkem 2):
kristiansuser, katy.a

Zastupitel MČ Praha 18
Vedoucí přípravného týmu Praha 18
Asistent Administrativního odboru

Odpovědět

Zpět na „Fórum Mladého Pirátstva“