Nominace Gabči Macečkové na čelo kandidátky do KV 2024

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Odpovědět

Považuji Gabču Macečkovou za možnou kandidátku na čelo kandidátky do KV 2024?

Ano

18
72%

Ne

4
16%

Zdržuji se

3
12%
 
Celkem hlasujících: 25 - Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
Michal.Najvarek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 364
Registrován: 09 úno 2014, 08:41
Profese: IT programátor
Bydliště: Šenov
Dal poděkování: 255 poděkování
Dostal poděkování: 233 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Gabči Macečkové na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Michal.Najvarek »

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Po několika založených nominací, nelze činit jinak, než oplatit stejnou mincí. Dovolím si tedy nominovat na čelo kandidátky @Gabriela.Maceckova, neboť se domnívám, že mít v týmu Gabču, tak je již dopředu garantován vítěz. Poprosím vás tedy o případnou podporu a Gabču o vyjádření.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Najvarek za příspěvek:
Pavlina.Polaskova
Správce zeměkoule na polovičním úvazku bez možnosti odvolání a bez nároku na jakoukoliv odměnu
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Gabči Macečkové na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Gabka je nakopávač s energií, který se nebojí řešit i palčivá témata. 😊

,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 226 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Nominace Gabči Macečkové na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Gorde, strašně moc děkuji tobě i všem, kteří mi již stihli vyjádřit podporu. Ovšem tuto nominaci bych chtěla odmítnout. Mám pro to několik důvodů. Prioritní je to, že nyní většinu mého času mi zabírají mé dvě děti, Ostrava a můj obvod Ostrava-Jih a nedokázala bych kraji dát tolik času, který vyžaduje. Kraj navíc vnímám jako velmi nepříjemné prostředí, kde po tobě někteří šlapou když jsi Mgr., nedokážu si představit, co by se sneslo na člověka bez titulu. Zkrátka si chci užít děti bez zbytečného boje o vlastní důstojnost. Velmi ráda však z pozadí všechny podpořím a s kampaní můžete se mnou rovněž počítat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Maceckova za příspěvky (celkem 5):
Michal.Najvarek, Jakub.Dedek, Ondrej.Rucka, Michaela.Davidova, Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 226 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Nominace Gabči Macečkové na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Klidně se již připojím za naše čelo. :P

Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Maceckova za příspěvek:
Pavlina.Polaskova
Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 226 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Nominace Gabči Macečkové na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Jmenuji se Gabriela Macečková, narozená jsem v Novém Jičíně, vyrostla jsem ve Frenštátě, rodina mi pochází z Frýdlantu nad Ostravicí, studovala jsem ve Frýdku-Místku a žiju v Ostravě. Moravskoslezský kraj byl a bude vždy mým domovem a je mému srdci blízký. Přestože je nyní Ostrava pro mě prioritou, nedá mi to a často řeším věci i kolem kraje. Věnovala jsem se hodně tématům kolem Pusteven, studovala energetickou koncepci, hledala cesty, jak se dostat od uhlí a okouzlilo mě téma geotermálních energií. Potila noci a studovala, jak řešit to, že kraj šel cestou plynu a v době války to vypadalo jako beznadějná slepá ulička s tvrdým koncem. Cestu jsem si našla i k tématu dopravě v tomto kraji, ať už špatně nastavené časy autobusů, budoucnost letiště Mošnov, budoucnost VRT, nebo k tomu jak hranice kraje ukazují absurditu například při zimní údržbě. Téma životního prostředí mi taky není cizí, ráda poznávám jaké poklady v krajině tady máme a jak o ně pečovat. Dobrovolničila jsem i pro spolek ČSOP Salamandr (což by mohl být imho dobrý teambuilding). Ponořila jsem se i do tématu regionálního rozvoje či cestovního ruchu. Když mám po večerech čas, bloudím na hlídači státu a rozklíkávám si smlouvy kraje nebo krajských organizaci a dívám se, jestli tam něco nesmrdí. :D (divný, že?) Řekla bych, že mám široký přesah témat. Nejsem v žádném z nich odborník, ale mám to štěstí, že jsem obklopená úžasnými lidmi, kteří mě vždy dokáží navést k informacím, jaké potřebuji. Takže co vám mohu nabídnout je osoba, která má vztah k kraji, rozumí jeho fungování, vnímá a chápe palčivá témata kraje, je komunikativní, dokáže si velmi dobře zjistit potřebné informace a má široký přesah témat.
Profil: https://lide.pirati.cz/profil/1944/

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“