Nominace Rudolfa Špotáka na lídra Pirátů do Krajských voleb 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Krajsti predsedajici, PKS Plzeňský kraj

Odpovědět

Nominace Rudolfa Špotáka na lídra Krajských voleb 2024

ANO

28
51%

NE

26
47%

ZDRŽUJI SE

1
2%
 
Celkem hlasujících: 55 - Celkem hlasů: 55

Uživatelský avatar
Rudolf.Spotak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 165
Registrován: 15 říj 2018, 08:33
Profese: hejtman Plzeňského kraje
Bydliště: Domažlice
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 368 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Rudolfa Špotáka na lídra Pirátů do Krajských voleb 2024

Příspěvek od Rudolf.Spotak »

Vážené pirátky a vážení piráti,

jak asi velká většina z vás ví, nechtěl jsem na pozici lídra v Krajských volbách v roce 2024 kandidovat, protože jsem ze strany svého domovského sdružení necítil dostatečnou podporu, což se projevilo i v rámci hlasování o mojí nominaci na předsedu Pirátů. Přesto musím říct, že situace v posledních dnech, vaše telefonáty, zprávy a slova podpory mě přesvědčili, že to, co jsme za tři roky na kraji dokázali, má smysl, a je potřeba v tom pokračovat.

Spousta lidí, i z Pirátů, nás považovala před čtyřmi roky za outsidery, kteří byli na politické mapě naprostými nováčky bez politických zkušeností a jejichž odhodlání nemá šanci na úspěch. Nikdy to nebylo jen o mojí osobě nebo o sedmi (později šesti) zastupitelích na kraji. Vždy to bylo o nás všech, o našich ideálech a tvrdé práci. A jaký je po téměř čtyřech letech výsledek? Jsme sebevědomou a respektovanou stranou v celém Plzeňském kraji, se kterou všichni vědí, že se musí počítat. Když budu srovnávat, kde jsme byli před čtyřmi lety, a kde jsme nyní, můžeme být na sebe právem hrdi. Stojí před námi však další výzvy. Otázkou nyní je, zda se posuneme zase o kousek dál, nebo zda budeme vše budovat opět od začátku.

Rád bych se znovu ucházel o pozici lídra na kandidátní listině do krajských voleb. Již jsem jím jednou byl a v současné době jsem hejtmanem Plzeňského kraje, takže máte možnost mojí dosavadní práci vidět. Myslím si, že jsem za ty roky dokázal, že jsem velice schopný v politickém vyjednávání, dovedl jsem naši stranu do koalice a vybojoval jsem pro nás mimo jiné i pozici prvního pirátského hejtmana. A to i přesto, že nám, jako zastupitelům, spousta členů ani při jednom tomto kroku nevěřilo. Tuto funkci jsem vykonával a vykonávám podle mého nejlepšího vědomí a svědomí. Snažil jsem se do toho dát vše, co bylo v mých silách a dělat to tak, jak nejlépe umím, i když zejména mé začátky ve funkci byly díky uprchlické krizi velice náročné.

Bylo by mi velkou ctí vás vést znovu do krajských voleb a pokračovat tak v práci pro vás a pro náš kraj.

Povinná část:
1, Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík.
2, Jsem seznámen s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů.
3, Uvádím, že nejsem trestně stíhán, není proti mě vedeno exekuční či insolvenční řízení.
4, Uvádím, že v současné době nezastávám funkci ani nevykonávám činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce zastupitele či radního.
5, Uvádím, že v posledních deseti letech jsem nebyl členem jiné politické strany.
6, Uvádím, že vykonávám veřejnou funkci hejtmana Plzeňského kraje, zastupitele Města Domažlice a jsem členem finančního výboru. Dále jsem místopředsedou představenstva VTP.
7, V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů.
8, Můj profil je vyplněn https://lide.pirati.cz/profil/1860/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Rudolf.Spotak za příspěvky (celkem 8):
Pavel.Hais, Michal.Ertl, Jan.Tusek, Milan.Chaloupka, Olga.Sejrkova, Zdenek.Pech, Jana.Tomsikova, Martin.Sterba
S pozdravem

Rudolf Špoták

GSM: +420 731 125 087
email: rudolf.spotak@pirati.cz
Uživatelský avatar
Rudolf.Spotak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 165
Registrován: 15 říj 2018, 08:33
Profese: hejtman Plzeňského kraje
Bydliště: Domažlice
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 368 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Rudolfa Špotáka na lídra Pirátů do Krajských voleb 2024

Příspěvek od Rudolf.Spotak »

Dobrý podvečer všem,
ještě jednou bych chtěl poděkovat všem za včerejší grilování. Pevně věřím, že jsem odpověděl na všechny dotazy a jsem rád, že jsem mohl i více říci o práci Pirátů na Plzeňském kraji,
na což není na krajských schůzích vždy prostor. Pro případné dotazy jsem k dispozici.
PS: Jelikož nemám rád obecné formulace, ale přesná data, přikládám proto reporty včera diskutovaných mediálních dopadů.

Díky

analytics-grp_total-1-1-2023-19-12-2023.jpeg
analytics-ave_total-1-1-2023-19-12-2023.jpeg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rudolf.Spotak za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Hais, Jan.Tusek, Olga.Sejrkova, Jiri.Pek, Jana.Tomsikova, Jiri.Snizek
S pozdravem

Rudolf Špoták

GSM: +420 731 125 087
email: rudolf.spotak@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Plzeňský kraj“