Nominace Andy Hoffmannové do předsednictva KS MSK

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Odpovědět

Považuji Andreu Hoffmannovou za možnou kandidátku na předsedkyni či místopředsedkyni KS MSK?

Ano

8
38%

Ne

8
38%

Zdržuji se

5
24%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Michal.Najvarek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 364
Registrován: 09 úno 2014, 08:41
Profese: IT programátor
Bydliště: Šenov
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 233 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Andy Hoffmannové do předsednictva KS MSK

Příspěvek od Michal.Najvarek »

Vážené a milé KF, dovolím si vás opět oslovit s nominaci pro @Andrea.Hoffmannova . Mám za to, že Andy bude vzhledem k svým manažerským schopnostem sqlým členem předsednictva. Nejen proto, že má obdržené zkušenosti z mnoha politických i manažerských pozic, ale zároveň se dokáže rozhodnout ve chvílích, kdy to jednoduché nebývá ani pro ostřílené politické matadory. Stejně jako Zuzka má však nakročeno do EP, ale stejně i tak si dovolím tuto nominaci zvednout , abych v případě že ji neodmítne, dostál titulu Zkusitele možného. Prosím tedy Andy o vyjádření, zdali by usilovala o pozici nejvyšší nebo by se spokojila i s pozici nižší. Věřím že má na obé.. Vás milé KF o připadnou podporu nominace.

Správce zeměkoule na polovičním úvazku bez možnosti odvolání a bez nároku na jakoukoliv odměnu
Uživatelský avatar
Andrea.Hoffmannova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 280
Registrován: 14 říj 2017, 15:44
Profese: vysokoškolská pedagožka
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 384 poděkování

Re: Nominace Andy Hoffmannové do předsednictva KS MSK

Příspěvek od Andrea.Hoffmannova »

Vážení,
v prvé řadě děkuji Gordovi za nominaci a jeho slova. Je fajn občas slyšet něco pozitivního. Zajímal by mne i negativní feedback k tomu, proč si po osmi letech práce pro Piráty a pod značkou Pirátů zasloužím tolik hlasů NE, nen to úplně motivační, ten mi můžete dát někdy osobně, budu za to ráda, pořád se učíme. děkuji za veškerou podporu. Nominaci odmítám.

Andrea Hoffmannová
Uživatelský avatar
Andrea.Hoffmannova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 280
Registrován: 14 říj 2017, 15:44
Profese: vysokoškolská pedagožka
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 384 poděkování

Re: Nominace Andy Hoffmannové do předsednictva KS MSK

Příspěvek od Andrea.Hoffmannova »

Vážení,
v prvé řadě děkuji Gordovi za nominaci a jeho slova. Je fajn občas slyšet něco pozitivního. Zajímal by mne i negativní feedback k tomu, proč si po osmi letech práce pro Piráty a pod značkou Pirátů zasloužím tolik hlasů NE, není to úplně motivační, ten mi můžete dát někdy osobně, budu za to ráda, pořád se učíme. děkuji za veškerou podporu. Nominaci odmítám.

Andrea Hoffmannová
Uživatelský avatar
Michal.Breskovec
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 833
Registrován: 22 dub 2009, 12:58
Profese: IT
Bydliště: Ostrava - Bělský les / Osek nad Bečvou
Dal poděkování: 597 poděkování
Dostal poděkování: 676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Andy Hoffmannové do předsednictva KS MSK

Příspěvek od Michal.Breskovec »

Ahoj Andy, dal jsem ne a důvod je jednoduchý, chci ať se soustředíš na práci na magistrátu, kde děláš dobrou práci. Práce v předsednictvu by ti možná přidala nějaký "status" navíc, ale jinak je to dost nevděčná vnitrostranická otročina, která zabírá dost času. Jsem pro to, ať se jí věnuje někdo, kdo není v tak exponované funkci a pomůže tomu danému člověku se třeba svou práci, jinak nehonorovanou, zviditelnit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Breskovec za příspěvky (celkem 3):
Radek.Simkanic, Leonard.Varga, Michaela.Davidova
Michal Breškovec (mojeID vizitka)

Jsi správný Pirát? Pojď na Zulip.
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“