Šimon Herskovič

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
herskovic.simon
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2018, 14:31

Šimon Herskovič

Příspěvek od herskovic.simon »

Zdravím,
rád bych se prostřednictvím tohoto fóra představil. Jsem studentem 3. roč. ekonomie a politiky na vysoké škole. Zájem o politiku jsem začal projevovat již při studiích na gymnáziu. V roce 2017 jsem byl krátce členem mladých TOP 09, důvodem byl zájem působit v řadách liberálně smýšlející komunity. Kromě současných studií jsem strávil též 2 roky studiem oboru filosofie na FF UK. Nyní si jako student přivydělávám prací pro pojišťovnu, díky čemuž mám dobré soft skills co se týče mezilidské komunikace a též hard skills z oblasti financí.
Jelikož moje rodina již od 90. let podniká v oblasti filmů, mohu pomoci i s případnou propagací, např. videoklipů. Mám dobrý základ s editací videí.

Co se týče členství, prostřednictvím "nalodění" jsem podal přihlášku jak na to být registrovaným příznivcem, tak členem. Nicméně po více jak měsíci jsem zatím nedostal odpověď, proto se obracím na toto fórum:) .

Děkuji za odpověď!

Herskovič Šimon

David.Rauser
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: 02 srp 2020, 11:17
Profese: koordinátor KS Praha
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Šimon Herskovič

Příspěvek od David.Rauser »

Zdravim Šimone,

moc díky za představení a posílám ti e-mail, rád bych si s tebou dal osobní schůzku, kde to vše můžeme probrat.

S pozdravem
David Raušer

Personální koordinátor KS Praha
+420 770 114 940
david.rauser@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“