Nominace Mikuláše Peksy do eurovoleb

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporujete nominaci Mikuláše Peksy do primárních voleb do Evropského parlamentu?

PRO

3
60%

PROTI

1
20%

Zdržuji se

1
20%
 
Celkem hlasujících: 5 - Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Nominace Mikuláše Peksy do eurovoleb

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ahoj,

rád bych využil příležitosti a požádal vás o krajskou do nominaci do probíhajících primárek do Evropského parlamentu. Moji nominanční řeč s přehledem mých dosavadních europoslaneckých aktivit pro celostátní fórum najdete zde. Z pohledu Karlovarského kraje může asi navíc být zajímavé, že jsme se v rámci probíhajícícho volebního období Evropského parlamentu potkávali ve věcech ohledně Fondu spravedlivé transformace (odklonu od uhlí) a regionálního rozvoje. Ze svých stranických aktivit bych jmenoval třeba přípravu kapitoly sněmovního programu 2021, která se týkala přeshraniční spolupráce.

Myslím, že dost věcí, co tam bylo, by v zásadě mohla usnadnit Evropská unie, ať už je to lepší dopravní obslužnost pohraničních regionů, přeshraniční dostupnost zdravotní péče nebo lepší podmínky pro pendlery. Tak bych byl rád, kdybyste to zvážili a umožnili mi případně tyhle věci pošoupnout dál.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Daniela.Bila
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“