Žádost o členství - Petr Konečný

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 204
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 655 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování

Žádost o členství - Petr Konečný

Příspěvek od Petr.Konecny »

Ahoj pražské pirátstvo.

Budu se stěhovat z Přerova do Prahy a to konkrétně na Prahu 3. V rámci Pirátů jsem velice aktivní. Působil jsem několik let v Přerově a v Olomouckém kraji. V současné chvíli se například spolupodílím na pražské účasti na Prague Pride. :) Dalo by se říct, že pro Piráty trávím většinu svého volného času. Pro nějakou efektivitu mojí práce mi dávalo smysl se přestěhovat do Prahy. Podařilo se mi tady už najít práci a před pár dny jsem zaplatil registrační poplatek na být na ulici Koněvova. Jsem sociální pracovník. Začnu na Fokusu pracovat od začátku července. Stěhovat se začnu od příštího týdne.

Něco o sobě - považuji se za autentického Piráta. Většinu informací se o mě můžete dočíst na lide.pirati - https://lide.pirati.cz/profil/2888/
Mohu pomoci s organizací akcí i s kampaní. Zabývám se navykovym chováním, duševním zdravím, psychoaktivnim látkám, sociální problematice a také prevenci a bezpečností.

Vystudoval jsem Sociální pedagogiku, spol. vědy a výchovu ke zdraví se zaměřením na vzdělávání. V současné chvíli si dodelavam nMgr. pro učitelství. Pracoval jsem roky na psychiatrii a aktivně se podílím na její reformaci.

Touto žádostí tedy žádám o přestup z MS Přerov do MS Praha 3.

Mohu tedy dorazit na další schůzi na grilování?

S pozdravem a přáním krásného dne

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Konecny za příspěvky (celkem 4):
Simona.Mikusova, Lenka.Zdarska, Vojtech.Sedlacek, Ondrej.Vojta

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 295
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1070 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování

Re: Žádost o členství - Petr Konečný

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj Petře, vítej! Těšíme se na Tebe 🖤 administrativu pořešíme 🙂 čeká nás práce! Nejbližší offline celopražský termín 22.6. Pivní přístav, 27.7. Stromovka, akce P3 dáme vědět 🙂

Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Mikusova za příspěvek:
Petr.Konecny
Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 204
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 655 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování

Re: Žádost o členství - Petr Konečný

Příspěvek od Petr.Konecny »

Ahoj Simi. Taky se na Vás moc těším. 22. 6. Ještě nevím, jestli zvládnu, ale pokusím se. Kdyžtak bych dal vědět. V kolik hodin se potkáváte?

Ani nevíš, jak moc se těším, až se zapojím do práce na P3.

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“