Nominace Jany Koláříkové na kandidátku do Evropského parlamentu

Archiv z jednání krajského fóra


Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Podporuji nominaci Jany Koláříkové na kandidátku do Evropského parlamentu

ano

16
80%

ne

1
5%

zdržuji se

3
15%
 
Celkem hlasujících: 20 - Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1857
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2750 poděkování

Nominace Jany Koláříkové na kandidátku do Evropského parlamentu

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ahoj Pirátky a Piráti,

tímto bych vás ráda požádala o podporu v primárních volbách do Europarlamentu. Tento krok jsem dlouho zvažovala, nicméně si myslím, že člověk by si měl jít za svými sny, a proto jsem se rozhodla ho učinit. Není to první krok tímto směrem, kandidovala jsem do Europarlamentu již v roce 2014 a 2019.
.
Více o mně se můžete dočíst tady.

Proč kandiduji?

  • Protože EP je místem, které ovlivňuje naše životy více, než by se mohlo zdát
  • Protože mám schopnost postavit dobrý fungující tým lidí, který bude prosazovat Pirátský program
  • Protože se domnívám, že jedním z nejdůležitějších faktorů volených kandidátů je charakter

Jaké mám kompetence?
dokážu vést větší tým lidí, správně ho motivovat a společně s dobrým týmem dosahovat vytyčených cílů
jsem svědomitá, vždy dělám věci na 100% a dotahuji je do konce
ráda se obklopuji odborníky, kteří rozumí mnohým věcem lépe než já
dlouhou dobu jsem žila v zahraničí, což mi rozšířilo můj pohled na svět (koneckonců i k Pirátům jsem se dostala skrze dobrovolničení v zahraničním odboru ve chvíli, kdy jsem pobývala v Malawi)
mám zkušenosti s prací pro Evropský parlament
umím se přizpůsobit různému prostředí a různému typu lidí
ráda se neustále vzdělávám (což bude v EP určitě potřeba, neboť agendy je nepřeberně)
dobře zvládám time-management - nejen svůj, ale celého týmu
umím anglicky :D (ačkoli to by nemělo být nice to have, ale nutnost)

Není to ale jen o mých kompetencích. Každý Europoslanec má za sebou tým a každý tým je tak silný, jako jeho nejslabší článek. Věřím, že ten můj by toho zvládnul hodně.

Jako důležité vnímám:

  • ochotu prosazovat pirátský program a ztotožnit se s tím
  • ochotu tvrdě pracovat
  • být týmový hráč
  • postavit si dobrý tým, dále uplatňovat princip “lead by example”, nastavit systém fungování

Všem, kteří mne podpoří, předem děkuji, vaší důvěry si nesmírně vážím. Trojka je moje šťastné číslo, tak třeba mi to do třetice vyjde :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 3):
Klara.Bidarova, Katerina.Migdau, Veronika.Kovarova

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Nominace Jany Koláříkové na kandidátku do Evropského parlamentu

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Ahoj Jani,
máš mojí podporu. Jelikož už se objevilo i toto vlákno mezi členskými podněty, kde je prostor pro tvá slova, prosím, můžeš tam přihodit i nějaké další info? Např., jaké gesce by sis ráda vzala pod svá křídla a i to, jak se stavíš k zařazení naší strany do stávajících politických frakcí, příp. založení vlastní, pirátské (bude-li podpora evropských pirátských stran širší)? Děkuji a držím pěsti!

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“