Žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kristyna.Paulova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 21 črc 2021, 17:24
Profese: učitelka
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Žádost o členství

Příspěvek od Kristyna.Paulova »

Ahoj,
jmenuji se Kristýna Paulová, jsem registrovanou příznivkyní a budu moc ráda, když mi přivítáte na palubě Pirátské strany jako novou členku. S některými z vás jsem měla to štěstí se osobně setkat, ať už při organizaci dobročinné sbírky, na propagačních akcích strany či na skvělém teambuildingu.
Na pirátské politice si cením nejen důrazu na transparentnost, digitalizaci a oprávněnou svobodu občanů, ale také kuráže se v sociální oblasti postavit za nejzranitelnější část obyvatel.
Jsem hrdou matkou dcerky Rozárky, cítím se být Evropankou, považuji se za optimistu a řídím se heslem “život přeje odvážným“. Ráda chodím pěšky, poslouchám gramofonové desky a miluji nakládaný hermelín a tlačenku s cibulí.

Děkuji vám a přeji krásný den

Kristýna Paulová

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“