přednáška MUDr. Honzák

Moderátoři: Komunální zastupitelé, Krajští zastupitelé, Zastupitele - HMP

Poslat článek do redakce Radničních listů?

Ano

3
30%

Ne

4
40%

nevím / zdržuji se

3
30%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34760
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31659 poděkování
Dostal poděkování: 25745 poděkování
Kontaktovat uživatele:

přednáška MUDr. Honzák

Příspěvek od Petr.Vileta »

Podařilo se mi domluvit přednášku MUDr. Radkina Honzáka na 15.9.2022. Název je "Osobnosti úžasné i porouchané", doba trvání cca 90 minut, začátek 18:00. Sál je zajištěný v Jasu, vstupné bychom stanovili na 100 Kč. Vybírání vstupného a způsob je odsouhlaseno vedoucím kanceláře Pirátů. Plakáty tištěné i pro sociální sítě obstará Roman Sedláček. Po skončení přednášky bude autogramiáda a je dohodnuto s nakladatelstvími Kosmas.cz a knihyDobrovsky.cz, že knihy lze objednávat na jejich eshopech a do poznámky napsat, že budou vyzvednuty v Plzni na akci. Dopravu Dr. Honzáka zajistí zdarma člen Pepa Kadleček z KS Praha. Odveze ho do Plzně i zpět.

Chtěl bych do Radničních listů poslat článek, který je dle mého mínění nepoliticky a měl by projít. Jen podotýkám, že za 4-leté funkční období nám opozici neotiskli ani jeden článek s odůvodněním, že je to "gentlemanská dohoda", že Listy budou nepolitické. Ale Tiskový zákon je na naší straně a pokud na tom budeme trvat, otisknout to musí.

Takže prosím hlasujte, zda mám následující článek redakci poslat. Podřídím se výsledku hlasování.

Piráti radí: navštivte psychiatra.

Ve čtvrtek 15.9.2022 bude mít populárně naučnou přednášku MUDr. Radkin Honzák na téma "Osobnosti úžasné i porouchané". Jelikož je pan doktor psychiatr, nebude u osobností mluvit o kvalitě kyčelních kloubů, ale jejich psychiky. Přednáška se bude konat v kulturním domě Jas (Jablonského 39) od 18:00 hodin. Trvat bude zhruba 90 minut, vstupné je 100 Kč a bude vybíráno na místě. Po skončení přednášky proběhne autogramiáda. Knihy MUDr. Honzáka si můžete přinést vlastní, pokud už nějaké máte, případně si je můžete objednat v eshopech nakladatelství kosmas.cz nebo knihydobrovsky.cz a do poznámky uvést "Vyzvednu na autogramiádě v Plzni".

P.S. Jsem ochoten titulek upravit, aby nebyl tak provokativní. ;)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 166 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: přednáška MUDr. Honzák

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Petře, na tohle se nemusíš ptát fóra. To můžeš klidně udělat. Jsi zastupitel a ze zákona na to máš právo.

Jak víš, radniční listy nám neotiskly žádný článek, protože jsme ani žádný neposlali. Stejně, jako je neposílají ostatní zastupitelé. Není to gentlemanská dohoda, ale směrnice města, podle které se v periodiku nesmí objevit jména politiků nebo stran, včetně primátora. Jsou tam jen jména úředníků. Je to úzkostlivě dodržováno. Málo kde najdete radniční periodikum, kde se v textu neobjeví starosta ani radní. Viz zde https://www.plzen.eu/Files/MestoPlzen/w ... n_2022.pdf

Podle tiskového zákona máme právo toto rozbourat a změnit to na formát. který mají noviny kraje, tedy na politickou publikaci, kde budou radní mít své fotky a články, a přiměřeně i opozice. To se ale může nakonec obrátit proti nám, a neboj se, že nám to koalice nepředhodí - "Piráti chtějí udělat z radničních listů prostředek politické propagace." "Místo zpráv chtějí piráti proslovy politiků." Atd.

Ohledně samotné reklamy na Dr. Honzáka: Když už onen status quo budeme chtít nějak nabourat, mělo by to být tématem, kterým hájíme zájmy Plzeňanů. Reklama na placenou akci, navíc pořádanou politickou stranou, je téma, kterým hájíme jen své zájmy. Historicky jsem v Radničních Listech reklamu na podobné akce ani neviděl.

Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: přednáška MUDr. Honzák

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Potvrzuju, že jsem se zavázal na 15.9. p. Dr. Honzákovi udělati taxíkOFFTOPIC, neb se na něj vlastně těším. Doufám, že bude chtít komunikovat, protože je to můj oblíbenec. Jednou, po přečtení jedné z jeho knížek, jsem ho potkal s jeho ženou v sámošce na Babě, byl jsem v montérkách a nějak jsem nesebral odvahu je ani pozdravit natož prohodit pár slov navíc.
Doufám, že nebude unaven, protože mlčet cestou tam i zpět - no to by mi asi švihlo ;)

Petra, v roli produkčního, prosím o doplňující dispošky

Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: přednáška MUDr. Honzák

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Konzultovali jste tuhle záležitost s týmem Duševní zdraví? Třeba s vedoucím @Petr.Konecny ?

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34760
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31659 poděkování
Dostal poděkování: 25745 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: přednáška MUDr. Honzák

Příspěvek od Petr.Vileta »

Michaela.Nepejchalova píše: 07 čer 2022, 10:10

Konzultovali jste tuhle záležitost s týmem Duševní zdraví? Třeba s vedoucím @Petr.Konecny ?

Ne, ale ptal jsem se @Vratislav.Filipek jestli to chce nějak mediálně využit a prý "to dává smysl", ale víc nevím.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: přednáška MUDr. Honzák

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Jenže Vráťa to bere z mediálního, nikoliv odborneho hlediska :| diky za zalozeni tematu v prislusnem foru:) nejaka reakce urcite prijde.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Plzeň“