[Přijat] Josef Polášek

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Josef.Polasek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 08 dub 2018, 19:25
Profese: Truhlář, Ženista
Bydliště: Tvarožná Lhota
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

[Přijat] Josef Polášek

Příspěvek od Josef.Polasek »

Ahoj Piráti,

Rád bych se připojil do vašich řad. Piráty jsem si vybral pro to, že se ztotožňuji s vašimi prioritami jako je transparentnost, digitalizace, atd. a hlavně pro to že jste strana která jen neslibuje, ale snaží se svůj program plnit.

Jmenuji se Josef Polášek je mi 30 let, vyučil jsem se Truhlářem a momentálně pracuji jako Truhlář ve výrobě dveří a zárubní. Nedávno jsem si poslal přihlášku do aktivních záloh armády a v listopadu nastupuji na kurz základní přípravy.
Svůj volný čas trávím již pár let na Baťově kanále, ale také si občas zahraju airsoft nebo si odskočím na trénink krav maga.
Celkově se rád učím novým věcem.

U Pirátů bych se mohl uplatnit v rámci kampaní od roznosu letáků přes digitální marketing (během covidu jsem si udělal kurz základů digitálního marketingu od Googlu) a také v rámci KETu cestovní ruch. Zvažuji také kandidaturu do zastupitelstva obce.
Nebojím se ani jakékoliv fyzické práce.

Děkuji
Josef Polášek

Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Polasek za příspěvky (celkem 3):
Zbynek.Nemecek, Michal.Svagerka, Petr.Vlasak
Zbynek.Janoska
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1036
Registrován: 28 úno 2018, 10:54
Profese: programátor
Bydliště: Vracov [HO]
Dal poděkování: 2798 poděkování
Dostal poděkování: 1488 poděkování

Re: Josef Polášek

Příspěvek od Zbynek.Janoska »

Ahoj Lukáši, díky za zájem! Můžeš nám prosím napsat, odkud jsi, aby se podle toho s tebou spojila spojka pro okres Hodonín nebo Břeclav?

Josef.Polasek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 08 dub 2018, 19:25
Profese: Truhlář, Ženista
Bydliště: Tvarožná Lhota
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Josef Polášek

Příspěvek od Josef.Polasek »

Zbynek.Janoska píše: 16 zář 2021, 13:12

Ahoj Lukáši, díky za zájem! Můžeš nám prosím napsat, odkud jsi, aby se podle toho s tebou spojila spojka pro okres Hodonín nebo Břeclav?

Ahoj,

Jsem ze Tvarožné Lhoty.
Jinak minulý čtvrtek jsem měl schůzku s Michalem Švagerkou a v sobotu mám v plánu přijet na schůzi do Břeclavi.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Polasek za příspěvky (celkem 3):
Zbynek.Janoska, Michal.Svagerka, Barbora.Turek.Lahova
Martina.Hanackova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 270
Registrován: 09 led 2021, 11:01
Bydliště: Břeclav (Ladná)
Dal poděkování: 376 poděkování
Dostal poděkování: 266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Polášek

Příspěvek od Martina.Hanackova »

Josef byl přijat za člena MS Slovácko dne 18. 3. 2022, hlasování proběhlo zde

Toto vlákno uzamykám, díky všem zúčastněným.

Martina Hanáčková
OFFTOPICPKS JmK, PMS Slovácko, superschopnosti: cestování v čase, čtení myšlenek, nepotřeba spánku
martina.hanackova@pirati.cz, +420 721 487 997

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“