Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Odpovědět

Podporuji nominaci Stanislava Neumana na pozici lídra pro komunální volby v Třebíči 2022

Anketa končí za 12 led 2022, 09:02

ano

5
50%

ne

5
50%

zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Stanislav.Neuman
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 19
Registrován: 17 dub 2018, 15:21
Profese: veducí prodejny sport
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Stanislav.Neuman »

Piráti a pirátky, chci vás požádat o podporu na pozici lídra v Třebíči. Zakládal jsem na Trumpetce místní sdružení a jsem zastupitel . V minulých volbách jsem získal od občanů nejvíce hlasů.
Co mě přimělo se ucházet o tuto pozici. Volby celostátního fóra dopadly k mé spokojenosti a kandidáti na lídra v Třebíči jsou pro mě neakceptovatelní. Levicově zaměřený nefachčenko a hodná netřebíčanka. Při odhlasování těchto lidí bych se ani nemohl napsat na kandidátní listiny a zúčastnit se komunálních voleb, protože bych se styděl.
Měl jsem radost z přípravy a výsledku minulých voleb, ale po zhruba roku mě radost přešla. Do té doby jsme se scházeli před zastupitelstvem a debatovali o problémech v našem městě. Pak třebíčáci začali dělat kariéru v Jihlavě a skončili Piráti v Třebíči. Zůstal jsem sám a snažil jsem se prosazovat svůj názor. Po incidentu na festivalu Zámostí, kdy jsem očekával podporu straníků se dokonce někteří sráči do mě v médiích obuli. Díky za to, že jsme v místní opozici nám vedení města dalo patřičně vědět, kdo má v Třebíči moc. Od Pirátů jsem se podpory nedočkal. A to by se mělo do budoucna změnit a měli bychom táhnout za jeden provaz jak před čtyřmi roky.
Chtěl bych, aby jsme v Třebíči vstali po čtyřech letech z bláta a začali něco dělat. Problémů na řešení je v našem městě dost a dost. Nejsou na světě jenom kalíšky.
Standa Neuman

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 268
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 528 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Ahoj Stando, ráda bych ti připomněla, že v zastupitelstvu byli teď od nás dva lidé, z toho jsi byl jeden ty. Kde jsou prosím nějaké výsledky za toto období od tebe? Díky za odpověď

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pokorna za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Ondrej.Holub, Eva.Novakova, Viktorie.Vidlakova
Ondrej.Holub
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 60
Registrován: 22 bře 2020, 18:04
Profese: historik
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Ondrej.Holub »

Už jsme se dozvěděli, že někteří spolustraníci a kolegové jsou sráči, což bylo velmi intelektuálně přínosné.
Teď nám možná pan Neumann poví, co na tom zastupku 4 roky dělal.
Aby bylo možné to nějak shrnout a tu důvěru mu dát.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Holub za příspěvky (celkem 3):
Barbora.Pokorna, Eva.Novakova, Viktorie.Vidlakova
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Eva.Novakova »

Stanislav.Neuman píše: 10 led 2022, 09:02

Co mě přimělo se ucházet o tuto pozici. Volby celostátního fóra dopadly k mé spokojenosti a kandidáti na lídra v Třebíči jsou pro mě neakceptovatelní. Levicově zaměřený nefachčenko a hodná netřebíčanka. Při odhlasování těchto lidí bych se ani nemohl napsat na kandidátní listiny a zúčastnit se komunálních voleb, protože bych se styděl.
(...)
Pak třebíčáci začali dělat kariéru v Jihlavě a skončili Piráti v Třebíči. Zůstal jsem sám a snažil jsem se prosazovat svůj názor. Po incidentu na festivalu Zámostí, kdy jsem očekával podporu straníků se dokonce někteří sráči do mě v médiích obuli. Díky za to, že jsme v místní opozici nám vedení města dalo patřičně vědět, kdo má v Třebíči moc. Od Pirátů jsem se podpory nedočkal. A to by se mělo do budoucna změnit a měli bychom táhnout za jeden provaz jak před čtyřmi roky.
Chtěl bych, aby jsme v Třebíči vstali po čtyřech letech z bláta a začali něco dělat. Problémů na řešení je v našem městě dost a dost. Nejsou na světě jenom kalíšky.

Stando, opravdu je tohle politická kultura, kterou chceš v Pirátech prosazovat? Jak si představuješ, že bude tvé volání po tom, abychom táhli za společný provaz, působit, když v jeho rámci stihneš pozurážet polovinu členů a členek MS a jejich aktivit? Opravdu se nejde k nespokojenosti postavit jinak, zpětnou vazbu dávat konstruktivně a zapojit vlastní aktivitu?

Nedovedu si představit, jak chceš tímhle způsobem sestavit společnou kandidátku. Můžeš nám nastínit, jak budeš postupovat v případě, že bys byl na pozici lídra zvolen? Jak hodláš pošramocené vztahy napravit, motivovat tebou dehonestované členy a členky, aby přes to všechno kandidovali, zajistit diverzitu a ukázat případným nezávislým kandidátům, že nejste banda, která na sebe bude vzájemně házet špínu a nastavit spolupráci v rámci zastupitelského klubu?

Ještě bych se chtěla zastavit u tvého zpochybňování aktivit ostatních. V Pirátech fungujeme tak, že pokud má někdo nějakou iniciativu (která neodporuje Stanovám a předpisům), má zelenou se do ní vrhnout - a pokud se ostatní přidají, o to lépe. Ukážou tím, že aktivita je životaschopná, nosná a důležitá. A zrovna "kalíšky" se ukázaly jako něco, co má ohlas, vyvolaly zájem i v jiných krajích a postupně se zapojují další MS, jednotlivci i spolupracující organizace. Samozřejmě to můžeš kritizovat, ale ideálně konstruktivně - takhle to vypadá, že ti prostě jen leží v žaludku.

Zároveň se mi úplně nelíbí tvá reakce na to, že se ostatní nehodlali přidat ke tvé aktivitě, která z mého pohledu naplňovala znaky podněcování rasové nenávisti. Věřím, že tehdy jsi zpětnou vazbu od ostatních dostal. Bylo by bývalo stačilo se k ní postavit čelem. A pokud ses rozhodl ve své aktivitě pokračovat, byla to tvá volba. Ale ráda bych upozornila, že následky nesli i ostatní členové MS a KS.

Naše politika není od toho, aby v ní člověk prosazoval "svůj názor" - je především o společném programu, hledání kompromisu a datech. Pokračujme prosím v tomto duchu, ne v cestě, kterou jsi tu vcelku nešťastně nastínil ty.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 5):
Barbora.Pokorna, Roman.Pasek, Viktorie.Vidlakova, Ondrej.Holub, Marek.Krejpsky

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Roman.Pasek »

Stando, prosím dodržuj naše vnitřní předpisy. Především pak komunikační minimum a etiku kampaňování ve vnitrostranických volbách.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Barbora.Pokorna, Ondrej.Holub

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

anonym92403
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 29
Registrován: 16 dub 2018, 19:28
Profese: stavební technik OSVČ
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od anonym92403 »

Chci jen reagovat na vaše kritiku k vyjádření Standy Neumana, možná by jste to měli napsat i Markétě Gregorové (poslankyni v evropském parlamentu), která se mediálně vyjadřuje ještě hůř.

Ondrej.Holub
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 60
Registrován: 22 bře 2020, 18:04
Profese: historik
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Ondrej.Holub »

Já se pouze pozastavuji nad tím, že někdo žádá o podporu a mluví o nějakém zvedání se z bláta, ale ve své kandidátské řeči neuvádí ani jeden jediný bod, jehož prosazení chce věnovat svoji energii.
Zato měl dost času a i té energie, aby tady exhiboval.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Holub za příspěvky (celkem 3):
Barbora.Pokorna, Eva.Novakova, Viktorie.Vidlakova
Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora nominace Stanislava Neumana na pozici lídra kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Ahojte všichni,
celkově mezi Piráty prostupuje frustrace, která začala už někdy před volbami do PS a jejich výsledek ji jenom dále umocnil. Standu N. znám jako srdcaře, pojmenování problémů v jeho podání je dosti naturalistické, což je ale forma, která se koneckonců tuto sobotu vyskytovala i na celostátním fóru.. Celkově bych proto chtěl naši komunikaci a tedy i reakce na Standovu žádost o podporu nominace, zklidnit. Vždyť je nás velmi málo, doslova pár. Ano, jsme rozmanití, často je mezi námi i značný věkový, někdy spíše generační odstup. Měli bychom se navzájem více respektovat a přestat mezi sebou bojovat, hned teď!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Zima za příspěvky (celkem 2):
Roman.Pasek, Filip.Krska
Stanislav Zíma
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Třebíčsko“