Bronislava Auf, MSc., MBA

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
bronislavaauf
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 20 kvě 2021, 18:14
Dostal poděkování: 1 poděkování

Bronislava Auf, MSc., MBA

Příspěvek od bronislavaauf »

Dobrý den,

jmenuji se Bronislava Auf, jsem z Prahy 1 a je mi 48 let.

Celý život jsem pracovala v obřích korporátech (tabák a nápoje) na marketingových a strategických pozicích jako člen vedení společnosti (ředitelka marketingu a strategií), v ČR i v zahraničí. Odtud pochází mé příjmení - za manžela mám čistokrevného moraváka :), ale brali jsme se v době, kdy jsem žila v zahraničí, proto jsem se rozhodla nepřevzít -ová :D .
V r. 2019 jsem se rozhodla, že bych chtěla po tolika letech změnu a založila jsem v Praze první českou pobočku evropského řetězce depilačních studií, jako majitelka české franšízy. No, před Covidem ;) .

Nicméně studio běží a začínám se hodně nudit, přece jen je to rozdíl.....

S manželem jsme vašimi velkými sympatizanty, líbí se nám základní principy strany, a logika argumentací před emotivními a defenzivními postoji oponentů, ač jsme se zatím ani jeden k vám nepřihlásili. Nicméně manžel mne již delší dobu přesvědčoval, že bych pro vás mohla být přínosem svou strukturovaností, lídrshipem a zkušenostmi v boji proti chaotickému despotovi :)

Tak jsem tady a nabízím svou pomoc. Mám velké zkušenosti se strategiemi, vedením firem, marketingem a vedením týmů. Práce se nebojím. Umím skvěle dělat strategické plány a prezentace téměř všeho druhu, mám zkušenosti s motivací týmů a prezentováním před publikem od 10 do 1000 lidí.

Těším se na odpověď.

Tito uživatelé poděkovali autorovi bronislavaauf za příspěvek:
V__
David.Rauser
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: 02 srp 2020, 11:17
Profese: koordinátor KS Praha
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bronislava Auf, MSc., MBA

Příspěvek od David.Rauser »

Zdravím Bronislavo,

Váš zájem o Piráty mě velmi těší. Děkujeme zároveň i za vyplnění nalodění. Posílal jsem Vám e-mail se všemi podrobnostmi i s nabídkou úvodního setkání v Pirátském centru Na Moráni 360/3. Pokud nedošel, mohu ho poslat znovu.

V případě zájmu o setkání se budu těšit na viděnou.

S pozdravem
David Raušer

Personální koordinátor KS Praha
+420 770 114 940
david.rauser@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“