Pavel Šindelář

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
kor.al
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2021, 09:07
Dal poděkování: 2 poděkování

Pavel Šindelář

Příspěvek od kor.al »

Ahoj.Jmenuju se Pavel a rad bych se stal členem Pirátů.Jsou my sympatičtí názory,přesvědčením o důležitosti svobody,věkem.Prostě má krevní skupina.Velice mi také vyhovuje jejich politická nezkaženost.Mám rád hudbu,kulturu,přírodu a kemping.Jsem empatický a naslouchající člověk se smyslem pro pořádek a dochvilnost.Velmi rád pomohu s propagací,pořádáním akcí a celkově budu ochoten být vám po ruce.Jsem z Plzně,pracuji ve zdravotnictví a je mi 33let.
Uživatelský avatar
Daniel.Kus
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 232
Registrován: 16 říj 2017, 13:07
Profese: Radní Plzně pro Smart city a podnikání
Dal poděkování: 469 poděkování
Dostal poděkování: 542 poděkování

Re: Pavel Šindelář

Příspěvek od Daniel.Kus »

Pavle vítáme tě. První krok máš za sebou. Tak doufáme, že vydržíš a nic tě neodradí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Kus za příspěvek:
kor.al

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)


Daniel Kůs

Radní města Plzně pro oblast Smart City a podporu podnikání
zastupitel MO Plzeň 3

Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 561
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Pavel Šindelář

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Ahoj Pavle, díky moc za představení. Jak už jsem ti psal na email, tak jakmile bude vyhlášená další schůze MS Plzeň, dostaneš na ní pozvánku. Na nalodění už jsi, takže jak píše Dan, první kroky máš za sebou.

Pěkný den,
Míra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Masek za příspěvek:
kor.al
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“