Tým ke krajskému programu 2020

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj všem,

mám zájemce o zapojení se do tvorby a aktualizace krajského programu. Jeden z nich je již na foru, s druhým technickou stránku věci řeším (momentálně je to na něm, má prostor se rozhlédnout a dle svého zájmu se na foru registrovat a případně požádat o ověření v app lide).

Prvním je Libor Dušek @libor.dusek, docent ekonomie na Právnické fakultě UK, člen pirátských rezortních týmů Spravedlnost a Finance. Libor je z Jihlavy a rád by s námi udržoval kontakt a společně doufáme, že mu brzy vyjde se přijet s námi poznat osobně. Časově je dost zaneprázdněn, i tak má zájem se podívat na náš krajský program a pročíst si ho a případně napsat své připomínky, návrhy. Poslala jsem mu vlákno, kde KF program schvalovalo. Co nevidět se Libor stane naším registrovaným příznivcem, zbývá ověření ID. Tímto ho předávám @Jan.Brizdala a prosím tě, abys ho kontaktoval, ověřil jeho ID na lide.pirati.cz a dal mu zároveň informace kde najde aktuálí program, do kdy je deadline k vyjádření a kam může posílat své připomínky. Nenašla jsem zápis z minulého KPT, nemám informace. Díky. Případně jsem ti k dispozici jako podpora.
Libore, kdybys potřeboval, můžeš mi psát, volat, jsem tu pro tebe stále k dispozici.

Druhého zájemce ti Honzo předám následně, jak pokročíme v registraci.

EDIT: informovala a spojila jsem Libora s Honzou emailem a i zde na foru v soukromé zprávě.
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 894
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj všem,

po delší odmlce (přesně měsíční :-) ) vás všechny opět zdravím a zasílám přehled nejnovějšího dění a připomenutí úkolů. Jelikož jsem v předchozím e-mailu přesně neurčil deadline pro jednotlivé úkoly, činím tak nyní :-) 

1. Komentování návrhu volebního programu od Jirky Svobody - přidávejte prosím komentáře k volebnímu programu, který je po copywritingovém faceliftu. Komentáře zkuste předem diskutovat se členy a garanty jednotlivých programových bodů (zasílám přehled dále). Termín pro zaslání připomínek dávám do neděle 7. června 2020 23:59 s tím, že pokud to do té doby nestihnete a budete se chtít tomu věnovat v některém z dalších dnů, informujte mě prosím o tom a domluvíme se.

Garanti programových bodů:
- Bezpečnost: Dan Škarka
- Zemědělství a životní prostředí: Blanka Lednická
- Místní rozvoj: Milan Daďourek
- Kultura a cestovní ruch: Roman Pašek
- Doprava: Ondřej Tůma
- Otevřený úřad, IT: Pavel Knežik
- Finance a majetek: Ivoš Bártík
- Sociální oblast: Eva Nováková
- Zdravotnictví: Miroslav Vácha
- Školství: Jan Břížďala

2. Prostudování a vyjádření se k prioritám krajského programu - na foru bylo založeno téma, ve kterém můžete diskutovat a připomínkovat návrh volebních priorit, které se budou schvalovat na KF 14. června 2020: viewtopic.php?f=416&p=700759#p700759

3. Pročtení balíčku záchranných opatření "prorůstový balíček", který byl včera zaslán a může být inspirativní: https://drive.google.com/file/d/18hggG9 ... jF7Ux/view

4. Další činnost KPT: Vzhledem k tomu, že se na krajském foru 14. června 2020 v Jihlavě budou schvalovat volební priority (viz bod 2), které vyplynuly z více jak roční práce krajského programového týmu, doufám, že se tam sejdeme v hojném počtu, abychom se tohoto "slavnostního aktu :-) " mohli účastnit a pobavili se i o našich dalších aktivitách.

Mějte se a díky všem za spolupráci! :-) 
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj,

kdybyste se chtěl někdo přidat k diskusi ohledně hlubinných úložišť vyhořelého paliva (nejen) na Vysočině > hledáme termín pro společné setkání v Jipice zde: viewtopic.php?p=704726#p704726

HH

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 894
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, v tomto vlákně jsem otevřel diskuzi k vizi krajského programového týmu: viewtopic.php?f=84&t=53190
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 894
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým ke krajskému programu 2020

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj,
chci všechny pozvat na poslední předvolební setkání krajského programového týmu na středu 9. září 2020 od 17 hodin do JiPiCe.

Program bude následující: Hanka Hajnová je jako lídryně pozvaná do předvolební debaty na České televizi, která se bude vysílat živě 11. září večer. Součástí debaty budou 2 bloky:

1. Aktuality okolo COVID (jak to vypadá va Vašem kraji, jak to kraj zvládá)
2. Rozvoj a podpora venkova (téma Vysočiny) - berte to v obecném smyslu (podpora podnikání, stav zdravotnických a sociálních služeb - co máme, je potřeba zlepšit...)

Považuji za důležité, aby každá pracovní skupina se do té doby sešla a připravila za sebe na 1-2 stránky A4 podklady pro Hanku za danou oblast.

Tyto podklady zašlete mně nejpozději do neděle 6. září 2020, abych je mohl zkompletovat (zodpovídají vedoucí pracovních skupin).

Na schůzce 9. září každá skupina představí během 10 minut své postřehy, vypíchne nejdůležitější body a bude následovat diskuze.

V závěru setkání bychom prodiskutovali vizi fungování krajského programového týmu pro povolební období.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“