Ukončení spolupráce s Petrem Poláčkem na pozici volebního koordinátora

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Královéhradecký kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ukončení spolupráce s Petrem Poláčkem na pozici volebního koordinátora

Příspěvek od Adam.Valenta »

Vážené krajské fórum,
vzhledem k situaci, kterou řešíme poslední týdny v rámci PKS - mediální tým (Aleš) - volební tým (top5) - volební koordinátor (Petr), jsme se včera večer společně dohodli na ukončení spolupráce k 31.7. a ze strany Petra na předání veškeré rozdělané práce Arnoštovi. Tyto budou dokončeny v rámci mediálního týmu a jím pověřených osob. Petr zároveň přislíbil podílet se dál na kampani jako dobrovolník, což se týká zejména akce s Ivanem Bartošem naplánované 5.9. v HK.

pozn. "volební koordinátor" = "Koordinátor akcí a produkční volební kampaně pro krajské a senátní volby 2020" dle usnesení z jednání KF KHK 1/2020.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Valenta za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Volk, Tomas.Unger, Martin.Jiranek, Dusan.Plch, Arnost.Stepanek
Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Příspěvky: 172
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, krajský zastupitel
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: Ukončení spolupráce s Petrem Poláčkem na pozici volebního koordinátora

Příspěvek od Petr.Polacek »

Ahoj. Počítám s tím, že Arnoštovi předám všechny věci. Momentálně jsou to komplet výlepy plakátů a odeslané žádosti o zábory pro pirátské lavičky. Je pravděpodobné, že mi budou na toto téma chodit dotazy a pod. Takže to pochopitelně buď vyřídím a nebo přepošlu. Zároveň počítám s tím, že zařídím a pomůžu s výrobou a přípravou laviček v MS Podorlicko (tedy pro Dobrušku, Opočno, Rychnov, Kostelec n/O). 30 palet (75x75 cm mám již ve stodole a dalších 30 bude příští týden). Zároveň lze také počítat s tím, že se "nevyprdnu" na akci 5.9. na Náplavce a udělám ji se vší parádou tak, jak jsem ji již připravil. Kompletní info o akci zazní na červencové krajské schůzi, samozřejmě bude i událost, newsletter a podobně. Takže informace půjdou z více zdrojů. Budu potřebovat pomoct s personálním zabezpečením, ale jelikož se jedná o hlavní předvolební událost v našem kraji, tak věřím, že se o to dokážeme podělit.
Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Polacek za příspěvky (celkem 6):
Martin.Jiranek, Adam.Valenta, Dusan.Plch, Jan.Hoder, Martina.Vagner.Dostalova, Arnost.Stepanek
Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Příspěvky: 172
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, krajský zastupitel
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: Ukončení spolupráce s Petrem Poláčkem na pozici volebního koordinátora

Příspěvek od Petr.Polacek »

Ahoj, chtěl bych ještě reagovat na několik podobných dotazů, které jsem teď dostal. Vždy se týkal mého možného zvolení do zastupitelstva Královéhradeckého kraje. Zaprvé nikde není dáno, že budu jako 6. na kandidátce zvolen a nebudu nikým přeskočen. A za druhé a to je to hlavní - pokud se tak stane a zvolen budu, vždy se budu držet usnesení/rozhodnutí/stanoviska našeho zastupitelského klubu. Přes to zkrátka nejede vlak. Tak to jen k otázkám, které dostávám... Bylo mi doporučeno to sem napsat. Nemyslel jsem si, že takto samozřejmou věc je třeba vyjasnit. Ale nemám s tím problém a berte to klidně jako závazek... ;-)
Ahoj, Petr
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“