KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Královéhradecký kraj

Ondrej.Calovka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 37
Registrován: 22 říj 2018, 22:55
Profese: adiktolog, sociální pracovník
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Ondrej.Calovka »

Jen na vysvětlenou, proč mě to zajímá. Vůbec nechci zpochybňovat osobnostní, pedagogické nebo manažerské kvality p. Grulicha. Senát je ale primárně zákonodárný sbor, tudíž me zajima, jak nahlíží na politiku, kterou tehdejší vlády prosazovaly, včetně zákonů, které s tou politikou souvisely.
Ondrej.Calovka píše: 23 čer 2020, 12:28 Mě zaujalo, že p. Grulich vstoupil do TOP09 v době, kdy byla TOPka ve vládě a úřadoval tam na MPSV Drábek se svými asociálními reformami a současně tam s Drábkem byli další nezapomenutelní ministři, jako Kalousek, Bárta, Drobil, Blažek, Nečas.... Takže by mě zajímalo, co ho ke vstupu vedlo? A jaký má názor na tehdejší sociální politiku, kterou TOP09 prosazovala? Nevím, jestli se v neděli budu moci schůze zúčastnit, tak kdyžtak i zprostředkovaná odpověď mi postačí. Děkuju.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Calovka za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Volk, Stanislav.Stipl, Filip.Mezera

zastupitel Trutnov

Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Adam.Valenta »

Jasný, chceš teda nějakej z těch termínů? Abych ho třeba kontaktovat a domluvil to. Pokud se nikdo další neozve, tak můžete třeba jen telefonicky a sem pak hodit jen závěr pro ostatní.

A ještě jeden apel na ostatní - napište, pokud máte zájem si to jitsi dát a kdy.
Ondrej.Calovka píše: 25 čer 2020, 08:13 Jen na vysvětlenou, proč mě to zajímá. Vůbec nechci zpochybňovat osobnostní, pedagogické nebo manažerské kvality p. Grulicha. Senát je ale primárně zákonodárný sbor, tudíž me zajima, jak nahlíží na politiku, kterou tehdejší vlády prosazovaly, včetně zákonů, které s tou politikou souvisely.
Uživatelský avatar
Pavel.Volk
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 223
Registrován: 20 črc 2017, 21:47
Profese: OSVČ
Bydliště: Skály 1, Teplice nad Metují
Dal poděkování: 443 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Pavel.Volk »

A ještě jeden apel na ostatní - napište, pokud máte zájem si to jitsi dát a kdy.

Reaguji, za mne nemusím mít jitsi abych si o něm zjistil info pro podporovat. Tak se domluvte Vy, kteří nějaké informace k rozhodnutí potřebujete.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Volk za příspěvek:
Dusan.Plch
Pomocnou ruku najdeš vždy jen na konci svého ramene ;) ;)
Ondrej.Calovka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 37
Registrován: 22 říj 2018, 22:55
Profese: adiktolog, sociální pracovník
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Ondrej.Calovka »

Ja bych mohl jen tu příští stredu v 18 hod. Klidne ale muzu i telefonicky nebo pres mail a pak se podělit tady.
Adam.Valenta píše: 25 čer 2020, 08:48 Jasný, chceš teda nějakej z těch termínů? Abych ho třeba kontaktovat a domluvil to. Pokud se nikdo další neozve, tak můžete třeba jen telefonicky a sem pak hodit jen závěr pro ostatní.

A ještě jeden apel na ostatní - napište, pokud máte zájem si to jitsi dát a kdy.
Ondrej.Calovka píše: 25 čer 2020, 08:13 Jen na vysvětlenou, proč mě to zajímá. Vůbec nechci zpochybňovat osobnostní, pedagogické nebo manažerské kvality p. Grulicha. Senát je ale primárně zákonodárný sbor, tudíž me zajima, jak nahlíží na politiku, kterou tehdejší vlády prosazovaly, včetně zákonů, které s tou politikou souvisely.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Calovka za příspěvek:
Pavel.Volk

zastupitel Trutnov

Uživatelský avatar
Pavel.Volk
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 223
Registrován: 20 črc 2017, 21:47
Profese: OSVČ
Bydliště: Skály 1, Teplice nad Metují
Dal poděkování: 443 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Pavel.Volk »

Jsem za, pokud se nikdo jiný nepřihlásí, mohli bychom Ondru ( v dobrém ) zneužít a on by nám mohl svými slovy povědět věci jinak, než když je prezentuje ( p. Grulich) on sám a chce se prodat.
Ondrej.Calovka píše: 25 čer 2020, 08:59 Ja bych mohl jen tu příští stredu v 18 hod. Klidne ale muzu i telefonicky nebo pres mail a pak se podělit tady.
Adam.Valenta píše: 25 čer 2020, 08:48 Jasný, chceš teda nějakej z těch termínů? Abych ho třeba kontaktovat a domluvil to. Pokud se nikdo další neozve, tak můžete třeba jen telefonicky a sem pak hodit jen závěr pro ostatní.

A ještě jeden apel na ostatní - napište, pokud máte zájem si to jitsi dát a kdy.
Ondrej.Calovka píše: 25 čer 2020, 08:13 Jen na vysvětlenou, proč mě to zajímá. Vůbec nechci zpochybňovat osobnostní, pedagogické nebo manažerské kvality p. Grulicha. Senát je ale primárně zákonodárný sbor, tudíž me zajima, jak nahlíží na politiku, kterou tehdejší vlády prosazovaly, včetně zákonů, které s tou politikou souvisely.
Pomocnou ruku najdeš vždy jen na konci svého ramene ;) ;)
Ondrej.Calovka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 37
Registrován: 22 říj 2018, 22:55
Profese: adiktolog, sociální pracovník
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Ondrej.Calovka »

p. Grulichovi jsem svoje otázky adresoval na mail, dostal jsem odpověď, kterou cituji níže. Mně to takto stačí.

"Dobrý den, děkuji Vám za Váš mail. Do TOP09 jsem dal přihlášku ještě před volbami. Bylo to v době, kdy se provalili kauzy na ODS a tak nějak jsem se rozhodl, že chci podpořit něco nového a nově vzniklá strana byla pro mne nadějí. Velice jsem důvěřoval panu Schwarzenbergovi. Následně jsem se však pustil do projektu stavby modlitebny a mateřské školy, v politice jsem vůbec nebyl aktivní, pouze jsem platil členské příspěvky. Až v roce 2016 jsem byl osloven, zda bych nekandidoval do kraje, od té doby jsem již aktivnějším členem :-)
To co se dělo v těchto letech jsem vnímal jako opětovné zklamání. Jsem rád, že pan Drábek celkem brzy skončil svou politickou kariéru, stejně tak jako pan Bárta a další. Pana Kalouska si osobně za jeho ekonomické názory vážím, i když samozřejmě ne vždy souhlasím. Popravdě, tehdejší sociální politiku bych musel googlovat. Pro mne je však důležité ta současná, paní Pekarová je pro mne zárukou dobrého směru.

Děkuji, pokud by bylo potřeba něco doplnit, rád doplním :-) Hezký den, Jan Grulich"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Calovka za příspěvky (celkem 5):
Karel.Ficenec, Pavel.Volk, Jan.Hoder, Petr.Polacek, Adam.Valenta

zastupitel Trutnov

Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Adam.Valenta »

Ještě doplňuji návrh dohody o podpoře.
smlouva_senat_obvod_48.pdf
(44.64 KiB) Staženo 65 x
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1220
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Libuse.Verisova »

S pověřením Krajského předsednictva zahajuji hlasování o podpoře Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Žádám tímto členskou základnu Královéhradeckého kraje, aby hlasovala zda podpoříme či nikoliv.

Hlasovat můžete zde, je možné volit z těchto možností: PRO podporu , PROTI podpoře, ZDRŽUJI SE

Hlasování potrvá 48 hodin.
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1220
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování

Re: KF KHK 5/2020 - Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Hlasování bylo ukončeno.

Počet odevzdaných hlasů: 19

Výsledek:
PRO 16
PROTI 0
ZDRŽUJI SE 3

Podpora Mgr. Jana Grulicha v senátních volbách obv. 48 Rychnov nad Kněžnou byla schválena.
Děkuji všem za hlasování
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“