Vysočina: Jak vnímáš kampaň voleb do EP?

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vysočina: Jak vnímáš kampaň voleb do EP?

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahojte! Poslala jsem email, který postuji i sem.

Tady to třeba diskutujte, ale odpovědi mi prosím zašlete emailem, díky!

Ahoj,
prosím tě o krátký report pirátské kampaně voleb do EP. "Jak to vidíš?" I přesto, že ses třeba nezapojil/a aktivně mi prosím odpověz.
Cílem tvého reportu by měla být má představa o tom, jak to u vás místně probíhalo (nějakou malou představu samozřejmě mám, rozhodně ale stojím o tvé vyjádření "jak to vidíš") a jaký dojem kampaň celkově vyvolala, jaký byl výsledek? ...
Já si pak sestavím celkovou zprávu pro sdílení zkušeností 21.6.2019 v Praze (oficiální povolební akce - chceš jet se mnou? Napiš mi!)
Z centra půjde všem členům nějaký dotazník, kdy přijde nevím.
Pro tvou inspiraci co mi napsat posílám nějaké otázky (nejde o to je zodpovědět všechny, prostě napiš, co tě napadne, když si je přečteš, stejně to budeš pravděpodobně "vyplňovat" ještě jednou :) )

Kolik se u vás zapojilo dobrovolníků?
Jak se vám líbil merch? Připomínky?
Kolik jste rozdali pirlistů, z toho do ruky v kontaktní kampani? A jaké mínusy měly listy tentokrát?
Jak se vám líbil autobus, nějaké připomínky k tomu?
Měli jste dostatečnou podporu?
Máte nápady co zlepšit?
Jaký máte celkový dojem z kampaně, a z výsledků.

Moc ti děkuji za všechny reakce, a doufám, že se brzy uvidíme na krajském mecheche a pokecáme .)
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina: Jak vnímáš kampaň voleb do EP?

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

děkuji za zpětnou vazbu od
@Tomas.Bouda
@Hana.Hajnova
@Ivan.Muzik
@Jan.Kerber
@Jan.Posvar
@Roman.Pasek
@Stanislav.Neuman

a prosím další, pokud jste nevyplnili ten centrální dotazník a máte co říci a chcete, aby to zaznělo, musíte mi to TEĎ napsat.... zpracovávám si to na zítřejší pražské jednání !!!
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“