Poděkování - eurovolby 2019

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Poděkování - eurovolby 2019

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Milí Piráti, milé Pirátky, středočeští dobrovolníci,
chci vám složit poklonu za proběhlou kampaň. Jelikož se sněmovna ani stranické orgány pochopitelně nezastavily, nemohl jsem objet všechny akce.

Ale ty, co jsem navštívil, byly povedené. I když někdy účast veřejnosti nebyla závratná (třeba kvůli dešti), vždycky bylo vidět maximální nasazení a pověstné pirátské nadšení vás, členů a dalších dobrovolníků. Máme za sebou další milník a (i přes vyšší ambice) poctivě odpracovaný úspěch. Jsem vděčný, že toho můžu být součástí.

Díky za vaše nasazení! Držme kurz!

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1802
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4190 poděkování
Dostal poděkování: 3070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování - eurovolby 2019

Příspěvek od Jan.Korbel »

Já bych chtěl naopak poděkovat tobě, protože těch akcí jsi objel fakt hodně a při té agendě co máš je to úctyhodný výkon. Krom toho tvá podpora kraje je dlouhodobá, nezačala a předpokládám že ani neskončila kampaní ;-)
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Klara.Kocmanova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 671
Registrován: 03 dub 2018, 14:28
Dal poděkování: 930 poděkování
Dostal poděkování: 1611 poděkování

Re: Poděkování - eurovolby 2019

Příspěvek od Klara.Kocmanova »

Františku, souhlasím s Honzou, díky především tobě, že sis udělal čas na naše akce jezdit.
Včera jsem měla zajímavý rozhovor s jedním členem ohledně toho, kolik lidí jsi vlastně ty sám přitáhl k Pirátům tím, že jsi s nimi mluvil na nějaké akci (a věř, že jenom z našich známých to číslo není úplně malé a já mezi ně taky patřím :D ).
Díky za podporu.

„Někteří věří, že pouze velká síla dokáže udržet zlo pod kontrolou, ale moje zkušenost říká něco jiného: jsou to malé, každodenní skutky běžných lidí, které brání zlu růst. Drobné, milé, láskyplné činy.“
Gandalf

Klára Kocmanová
poslankyně
+420 733 765 433
klara.kocmanova@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“