Tereza Kratochvílová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
tereza2000
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 03 pro 2017, 21:02
Profese: studentka farmacie
Dostal poděkování: 7 poděkování

Tereza Kratochvílová

Příspěvek od tereza2000 »

Studuji farmacii v anglickém programu v Brně. Jsem velmi komunikativní a přátelský člověk. Jsem blázen do sportu a cestování. Mám spoustu cizojazyčných přátel, což mi otevřelo oči v mnoha ohledech.
Do Pirátské strany bych ráda vstoupila z mnoha důvodů. V oblasti vzdělávání je to například fakt, si uvědomujete, jak důležitá je angličtina v dnešní společnosti (sama studuji v angličtině), dále si mi líbí myšlenka, že chcete dát studentům možnost mít zdarma učebnice, více druhů vzdělávání dle poptávky studentů a další. Váš plán týkající se životního prostředí je mi také blízký. Velmi podporuji myšlenku posílení ekologické MHD nebo platba za odpad, který skutečně vyprodukuji. Nechci tady vypisovat úplně vše do detailů. Výše zmíněné důvody jsou jen špičkou ledovce.
Ráda bych se zapojila v oblasti vzdělávání, jelikož jsem studentka a samotné se mě to teda týká, například změnou dosavadní výuky angličtiny ve většině škol nebo navýšení kapacity pro studenty různých oborů například medicíny, kam se každoročně hlásí stovky studentů, ale přijata je jen hrstka. Naše zdravotnictví pak trpí nedostatkem lékařů (samozřejmě i kvůli nízkým mzdám)
Tito uživatelé poděkovali autorovi tereza2000 za příspěvky (celkem 7):
Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Tomas.Kolacny, Lukas.Dubec, Petr.Springinsfeld, Maria.Vasickova, Leonard.Varga
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Tereza Kratochvílová

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Terezo,

předpokládám, že ti neuniklo rozhodnutí o přijímání nových členů, takže víš, co tě čeká.
Pokud se chceš zapojit, máš možnost začít se spoluprací na Celostátním fóru, které se bude konat 6.-7.1.2018 v hotelu Voroněž. Budeme potřebovat dobrovolníky např. ke hlídání dětí ;)
Určitě bude do té doby krajská schůze, takže se můžeš přijít pobavit

Majka

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Tereza Kratochvílová

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj, chci se jednak zeptat, jaká změna výuky angličtiny by podle tebe vedla k lepším výsledkům? A jednak bych tě rád pozval na informační schůzku pro zájemce o členství, do které se lze přihlašovat tady: jihomoravsky-kraj-f83/vstupni-informacn ... 7-s10.html

Budeme určitě rádi pokud se přijdeš podívat i na některou ze schůzí brněnského místního sdružení, popřípadě na krajskou schůzi (termíny a místa bývají vyhlášené tady na fóru, popřípadě je najdeš i v událostech jihomoravských Pirátů). Pokud by ti žádný termín nevyhovoval, není problém mi napsat a něco se vymyslí ;)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“