Dotazy na zastupitele Martina Brože

Moderátoři: KoKS Jihočeský kraj, Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na zastupitele Martina Brože

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Lenka.Kozlova píše:Hmmm a já buzeruju poslance, aby psali reporty.
Tady nejde o report, pan Blaha jen neni schopen přijít na schůzku i když o ní ví a nebo se zeptat přímo předsedy MS Písecko na to co ho zajímá, raději buzeruje mě, protože očividně se mu nelíbí to že ho mám někde po tom co předvádí. :)

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34711
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31639 poděkování
Dostal poděkování: 25736 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na zastupitele Martina Brože

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin.Cryo.Broz píše:No dobrý postřeh :) ale nepotřebuji aby mě mail spamovalo přes 200 tisíc zpráv každý den, raději si nechám poslat těch pár důležitých a i tak mě to dost sere že to pípá hlavně v noci když spím, ...
Si neumíš poradit? Změň si adresu pro zasílání zpráv z pirátského fóra, ať ti to nechodí na mobil, nebo si pořiď stupidphone (opak smartphone), na něj si nech posílat pouze ty fakt nejdůležitější zprávy (třeba že ti lehlo APčko) a smartphone na noc vypínej. Přesměrovat zprávy podle odesílatele, subject, důležitosti atd., umí všechny známější MTA. ;)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Písek“