Vít Jurásek - přijat

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vit.Fux
Příspěvky: 1319
Registrován: 24 led 2012, 16:41
Profese: Programátor
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 9886 poděkování
Dostal poděkování: 2538 poděkování

Vít Jurásek - přijat

Příspěvek od Vit.Fux »

Zkusím to stručně, protože se mi nechce psát slohovka.

Proč: Volím vás už od začátku a sám se za Piráta považuji já i všichni mí blízcí mě tak vnímají a vstup do strany považuji za synchronizaci reálného stavu s papírovým. :-)

Zapojení se: přímé zatím asi ne, mám dost svých aktivit jak pracovních tak sociálních. Nicméně mám i pár projektů, které by se daly prezentovat pod hlavičkou pirátů pokud by byl zájem.

A kdo teda jsem: Politicky si nemůžu na spektru vybrat. Kopu jednoznačně za svobodu, ale myslím, že osobní svoboda není totožná s tou ekonomickou a často jsou v rozporu. Myslím, že by se stát měl montovat do co nejmíň věcí, ale do těch strategických pořádně. Jsem trochu opatrnější transhumanista a věnuji se rozšiřování lidského potenciálu jak to jde.
Jinak se hodně věnuji konstrukci systémů (sw, firemní workflow, ...) a jejich vylaďování (archetypem trochu zákonodárce :-) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Fux za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holomcik, Maria.Vasickova
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Vít Jurásek

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Vítku, (snad si také vhodným nositelem významu svého jména :) )

Určitě se s Tebou rádi seznámíme osobně. Nejbližší příležitost bude ve středu, 15. února 2017 od 18 hodin v Pirate Space Brno (Údolní 37, Brno) kdy budeš mít možnost zažít, jak proběhnou primárky pro Parlamentní volby 2017.

Nepochybuji o tom, že máš přehled co říkají naše Stanovy a jaký asi bude náš program, na kterém teď pracujeme.

Zatím hezké dny přeji

Majka

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Vit.Fux
Příspěvky: 1319
Registrován: 24 led 2012, 16:41
Profese: Programátor
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 9886 poděkování
Dostal poděkování: 2538 poděkování

Re: Vít Jurásek

Příspěvek od Vit.Fux »

Maria.Vasickova píše:Zdravím Vítku
Já radši oslovení "Víťo", "Vítek" mi přijde nepříjemně zdrobnělý ;-)
Maria.Vasickova píše:snad si také vhodným nositelem významu svého jména :)
Snad ano :D
Maria.Vasickova píše: Nepochybuji o tom, že máš přehled co říkají naše Stanovy a jaký asi bude náš program, na kterém teď pracujeme.
Rámcově přehled o stanovách mám, kurz Pirátské lodě znám moc dobře, ale o chystaném programu vím velké kulové. Předpokládám, že se bude držet kurzu, ale detaily vůbec netuším. Což je taky jedna z věcí proč se chci stát členem - vidět do podpalubí do kuchyně a moct k tomu něco říct dřív než to budu mít na stole :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Fux za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holomcik, Maria.Vasickova
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“