Petr Kupka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
cupik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2015, 16:56
Profese: freelancer
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Petr Kupka

Příspěvek od cupik »

Zdravím, je mi 30 let, bydlím ve Valašském Meziříčí. Vystudoval jsem žurnalistiku a devět let pracoval jako novinář. Pirátskou stranu jsem volil od jejího založení a rád bych se stal jejím aktivním členem a podílel se na prosazování pirátského programu. Z pirátských témat je mi blízká svoboda projevu, svoboda informací, přímá demokracie či ochrana soukromí. Zapojit se mohu mj. tvorbou textů nebo focením. Dejte mi, prosím, vědět, kdy budete mít schůzi, na kterou bych se mohl dostavit s vyplněnou přihláškou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi cupik za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Fortik, Dalibor.Zahora
Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: Petr Kupka

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

I jako nečlen (zatím) se můžeš stavit zítra do Olomouce, kde je Celostátní fórum ...
cupik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2015, 16:56
Profese: freelancer
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Petr Kupka

Příspěvek od cupik »

Vaclav.Fortik píše:I jako nečlen (zatím) se můžeš stavit zítra do Olomouce, kde je Celostátní fórum ...
Díky za pozvání. Pokusím se dorazit v neděli, pokud je to možné. V sobotu jsem bohužel celý den v práci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi cupik za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4763
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4391 poděkování
Dostal poděkování: 3714 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Kupka

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

cupik píše:Zdravím, je mi 30 let, bydlím ve Valašském Meziříčí. Vystudoval jsem žurnalistiku a devět let pracoval jako novinář. Pirátskou stranu jsem volil od jejího založení a rád bych se stal jejím aktivním členem a podílel se na prosazování pirátského programu. Z pirátských témat je mi blízká svoboda projevu, svoboda informací, přímá demokracie či ochrana soukromí. Zapojit se mohu mj. tvorbou textů nebo focením. Dejte mi, prosím, vědět, kdy budete mít schůzi, na kterou bych se mohl dostavit s vyplněnou přihláškou.
Ahoj, určitě v blízké době budeme mít nějakou schůzi i ve Valu. Jinak tam máme už dnes velmi aktivní členku Kamilu Gálikovou. Největší jistota, když mi hodíš na se sebe telefonní číslo třeba do mailu (p.tkadlec@gmail.com) a já bych Tě pak zkontaktoval při nejbližší schůzi či se můžeme potkat tu neděli. Mě si kdyžtak ulož a čekej na info kdyby jsme se tedy nepotkali teď o víkendu. :-)
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Kamila.Galikova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 178
Registrován: 08 úno 2015, 01:39
Profese: Studentka
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Petr Kupka

Příspěvek od Kamila.Galikova »

Ahoj, pokud nemáš předanou vypleněnou přihlášku, tak můžeš přijít v úterý 26.4. V 17:00 do Přístavu ve Valmezu. Budeme tam :-)
"Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí." - Dalajláma
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vsetín“