Josef Čech

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leo
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2014, 21:39
Profese: Student/podnikatel
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Josef Čech

Příspěvek od Leo »

Krásný dobrý den,
jmenuji se Josef Čech, žiji v Jindřichově Hradci a v současné době mi je 20 let. Absolvoval jsem Střední odbornou školu Jindřichův Hradec, obor: informatika v ekonomice (informační technologie). Nyní jsem student PF Jihočeské univerzity v Českých Budějicích, kde přecházím z oboru angličtina a historie na informační technologie a e-learning. Taktéž jsem vlastník živnostenského listu, na nějž nabízím tvorbu webových stránek, drobný obchod a ještě drobnější technické zajištění méně rozsáhlých akcí pořádaných naším městem.
Rozhodl jsem se, že se pokusím připojit na palubu z několika prostých důvodů. Myslím si, že bych mohl být přínosem a hlavně mě již nebaví jen sledovat svět okolo sebe, aníž bych něco podnikl. Jednoduše jsem se nikdy nedokázal na problém jenom dívat. S ČPS samozřejmě sympatizuji, nejen kvůli svobodnému internetu a farmacii, ale i kvůli spoustě dalších bodů a drobností, včetně celkového přístupu k věci. Dle mého je v době krize, jako je tato, třeba novou krev, která "pročistí vody".
Troufám si říct, že jsem poměrně dobrý rétor a vůdčí typ, dále průměrný grafik, muzikant a podprůměrný programátor.
Byť by bylo mým přáním se časem pod pirátskou vlajkou prosadit v regionálním, třeba i národním měřítku, rád bych nabral zkušenosti na lokální půdě. Pokud bude ta možnost, pomáhal bych s organizací místního (Jindřichohradeckého) výboru ČPS, či klidně fungoval jako hlavní administrativní i organizační síla. Až to bude stát za to, samozřejmě bych se chtěl stát i součástí pirátské kandidátky.
Dále, prozatím na území našeho města, mohu s Vaším svolením pořádat různé akce, kde by ČPS fungovala jako "partner" (pokud se jedná o akce, které nemají politickou orientaci), nebo by rovnou vznikly pod její hlavičkou.
Pokud to nebude problém, mohu hned v září, kdy pořádáme benefiční koncert udělat alespoň malou pirátskou reklamu, nebo klidně vystavit stánek s materiály a reklamními předměty. Třeba alespoň pár lidem otevřeme oči.

Předčasně velmi děkuji za Vaši odpověď, papírovou přihlášku zašlu ještě v tomto týdnu a doufám, že se budu moct brzy připojit.

S přáním krásného dne,
Josef Čech

P.S. Taktéž jsem historický šermíř. V poslední době se začínáme zabývát čím dál více pirátskou tématikou :twisted: :) .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Leo za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vlasaty, Filip.Krska, Petr.Vileta, Jan.Novak
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2446
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Josef Čech

Příspěvek od Jan.Novak »

Ahoj Pepo,
jsme moc rádi, že se chceš připojit k nám, ideální by bylo, kdyby jsi nás předtím alespoň trochu poznal. Příští týden v pátek (22.) je neformální Pirátský setkání v ČB, v neděli je potom Pirátská Lan Party v Písku (24.). Kdyby jsi alespoň na jednu z těchto akcí mohl byla by to paráda. Případně bude velmi pravděpodobně v září zasedání kraje, není ještě jisté kde, tam by si mohl zaslat i tu papírovou přihlášku.
Díky moc za zájem!

EDIT: Tak někdy můžeme zafajtit, taky sem dělal chvíli historickej šerm. : o )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vlasaty, Leo, V__

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Josef Čech

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

S Josefem (a spolu s ním s Ivou) jsme se já a Honza sešli minulý pátek v Divadelním klubu v ČB. Pozval nás na benefiční koncert 19.září v JH, kde jako Piráti můžeme mít propagační stánek. Převzal jsem od něho přihlášku do strany s tím, že se seznámí s jindřichohradeckými Piráty (v jejichžpřípadném MS by se chtěl angažovat) a dorazí na příští krajskou schůzi, ať už bude v září nebo říjnu.

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“