Jiří Stuna

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Miroslav.Kminek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 649
Registrován: 24 dub 2009, 12:39
Profese: novinář, fotograf, námořník ...
Bydliště: Puerto del Rosario, Canarias, Spain
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 319 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jiří Stuna

Příspěvek od Miroslav.Kminek »

Rád bych Vám představil nového zájemce o členství u Pirátů:
vše najdete na http://www.pirati.cz/lide/jiri_stuna
a dodávám, že Jiří za nás kandiduje do krajských voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Kminek za příspěvky (celkem 4):
Mikulas.Ferjencik, Jiri.Stuna, Michaela.Vodova, V__
Míra Kmínek, jeden ze zakladatelů České pirátské strany ... nyní Pirát na majáku
Uživatelský avatar
Jiri.Stuna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 171
Registrován: 03 úno 2012, 17:59
Profese: velitel městské policie, psychoterapeut
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 205 poděkování
Dostal poděkování: 203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Stuna

Příspěvek od Jiri.Stuna »

Zdravím vás Piráti, někteří mne znáte jako trochu kontorverzního (konopného) policajta, někteří možná z demonstrace v Pardubicích před divadlem, ke které jsem mimochodem přišel jako slepý k houslím (chtěl jsem pouze pomoci a nakonec se ze mě stal hlavní moderátor akce), ale nelituji toho, dobrá zkušenost. Považuji za důležité na sebe prásknout, že jsem v roce 2008 byl asi 8 měsíců u ČSSD v Chrudimi, tehdy jsem odešel neboť jsem se hlásil do státních služeb a musel jsem být apolitický. Myslel jsem, že již nikdy do žádné strany nevstoupím. Situace v naší zemi mi není lhostejná a tak jsem se angažovla jako aktivista za legalizaci konopí pro vědecké a lékařské využití, ale i politicky jako nestraník. Mezi Piráty mám několik přátel, kterým věřím a díky nim jsem mohl poznat váš/náš program a hlavní pirátské myšlenky se kterými se ztotožňuji. Věřím, že právě Piráti dokáží oslovit a aktivně zapojit mladé lidi (novou generaci) do politiky. Děkuji Vám za přijetí mezi sebe. Vítr do plachet! Jirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Stuna za příspěvky (celkem 6):
Adam.Soukal, Adam.Zabransky, Mikulas.Ferjencik, Lukas.Findeis, Zdenek.Brejsa, V__
Uživatelský avatar
Jiri.Stuna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 171
Registrován: 03 úno 2012, 17:59
Profese: velitel městské policie, psychoterapeut
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 205 poděkování
Dostal poděkování: 203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Stuna

Příspěvek od Jiri.Stuna »

Nechtěl jsem zakládat nové téma. Jen jsem chtěl možná trochu pateticky poznamenat, že jsem rád že mě Míra Kmínek mezi Piráty přivedl. Libí se mi nejen náš program, ale i rychlost a efektivnost, kterou tady díky internetu hlasujeme a rozhodujeme. Líbí se mi jak tady respektujeme rozdílné názory. Zkrátka vrátili jste mě Piráti a Pirátky víru v politické strany i v zastupitelskou demokracii, díky vám vím, že to může fungovat. Už jsem byl fakt pesimista. Tak vám děkuju. Cítím se mezi vámi dobře. V červnu snad konečně ukončím studium a budu moci více času věnovat pirátským aktivitám. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Stuna za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, V__
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“