Resuscitace KS Zlínského kraje

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Petr Tkadlec píše:Pro někoho je to absurdní a pro jiného je to normální valašský život. Předsednictvo byť se může zdát, že spí, tak prostě funguje, jen není čemu předsedat. Chybí členové a podněty ;) Ikdyž nejsem v předsednictvu, ani nepotřebuji být, protože jsem u Pirátů, tak jak jsem dříve zmínil, tak by se nám pomoc rozhodně hodila a uvedl jsem hlavní případy kde. Jestli nechceš pomoct a chceš do nás jen jebat, tak prosím, nemám žádný problém s tím, že se k nám otočí Sauronovo oko, třeba to nějaké ty nové lidi do teamu přinese ;-)
Nemám ani nejmenší potřebu do někoho "jebat".
Chci podpořit činnost Pirátů ve Zlínském kraji a pro občany Zlinska přibližovat naši činnost.
Nevidím kde jsi uvedl ty hlavní případy, kde by se vám hodila pomoc.
Normání Valašský život je neviditelnost? jako za Stehlíka a Švadlenky ?
Vedení už máte teď ještě nějaké ty členy - to vypadá jako okopčené od TrOP 0,9%.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Uběhlo šest měsíců a Zlínské krajské sdružení je dál viditelně zcela mrtvé. Docela by mě zajímalo komu tato situace vyhovuje a proč toto krajské sdružení nepřijalo za minulý rok nikoho a to ani jednoho z devíti zájemců o členství v Pirátské straně :?: Vypadá to až na systematickou destrukci :!:

Odmítnutí mé nabídky pomoci resuscitaci KS ZLK, když jsem chtěl přijet na jednání KS, viditelně splnilo svůj účel.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Petr Bajgar píše:Uběhlo šest měsíců a Zlínské krajské sdružení je dál viditelně zcela mrtvé. Docela by mě zajímalo komu tato situace vyhovuje a proč toto krajské sdružení nepřijalo za minulý rok nikoho a to ani jednoho z devíti zájemců o členství v Pirátské straně :?: Vypadá to až na systematickou destrukci :!:

Odmítnutí mé nabídky pomoci resuscitaci KS ZLK, když jsem chtěl přijet na jednání KS, viditelně splnilo svůj účel.
Co to meleš za bludy? Mimo Vsetín je jen 1 aktivní člen Stacke + přibil z Kroměříže Krejčíř. Na Vsetíně jsme zřídili komisi pro otevřenost + se nám podařilo prosadit zveřejňování zakázek nad 30k. Se všemi zájemci o členství komunikujeme. Bohužel se do politických stran zrovna nejvíc lidí nehrne a většina z nich zůstává jako regp. či tak něco.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Petr Tkadlec píše:Mimo Vsetín je jen 1 aktivní člen Stacke + přibil z Kroměříže Krejčíř. Na Vsetíně jsme zřídili komisi pro otevřenost + se nám podařilo prosadit zveřejňování zakázek nad 30k. Se všemi zájemci o členství komunikujeme. Bohužel se do politických stran zrovna nejvíc lidí nehrne a většina z nich zůstává jako regp. či tak něco.
Tak si ve Vsetíně založte MS a přestante se tvářit jako reprezentanti celého kraje. Pokud doopravdy a jestli skutečně s nějakými zájemci o činnost Pirátů komunikujete, tak napiš s kým protože na fóru je vidět, že všichni zájemci o připojení se ke KS ZLK komunikovat s vámi dnes rádoby vedoucími KS ZLK velice rychle komunkovat přestali.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Petr Bajgar píše:
Petr Tkadlec píše:Mimo Vsetín je jen 1 aktivní člen Stacke + přibil z Kroměříže Krejčíř. Na Vsetíně jsme zřídili komisi pro otevřenost + se nám podařilo prosadit zveřejňování zakázek nad 30k. Se všemi zájemci o členství komunikujeme. Bohužel se do politických stran zrovna nejvíc lidí nehrne a většina z nich zůstává jako regp. či tak něco.
Tak si ve Vsetíně založte MS a přestante se tvářit jako reprezentanti celého kraje. Pokud doopravdy a jestli skutečně s nějakými zájemci o činnost Pirátů komunikujete, tak napiš s kým protože na fóru je vidět, že všichni zájemci o připojení se ke KS ZLK komunikovat s vámi dnes rádoby vedoucími KS ZLK velice rychle komunkovat přestali.

Nepřestali s námi komunikovat ;-) Na Vsetíně máme MS, ještě něco?
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Petr Tkadlec píše:Nepřestali s námi komunikovat ;-) Na Vsetíně máme MS, ještě něco?
Neříkej a jak s vámi komunikují že tak sveřepě tajíš jak i o čem :lol:
Takže jste v podstatě upirátili vedení KS pod kontrolu MS :roll:
Tkadlec odkud tebe destruktoři Pirátské strany vyhrabali, nebo z které krtčí díry jsi prosím tě vylezl :?:
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Petr Bajgar píše:
Petr Tkadlec píše:Nepřestali s námi komunikovat ;-) Na Vsetíně máme MS, ještě něco?
Neříkej a jak s vámi komunikují že tak sveřepě tajíš jak i o čem :lol:
Takže jste v podstatě upirátili vedení KS pod kontrolu MS :roll:
Tkadlec odkud tebe destruktoři Pirátské strany vyhrabali, nebo z které krtčí díry jsi prosím tě vylezl :?:
Jako klidně si tady můžeme bavit o destruktorech u Pirátů dlouhé hodiny, ale byla by to ztráta času. Je pravda, že nemáme profi vedení kraje, ale všichni mezi sebou prakticky denně komunikujeme, takže jsme akceschopní (tím myslím, že nikoho nebrzdíme), takže jestli máš nějaký podnět co tady pro kraj konkrétně udělat, jestli máš nové členy či cokoliv, tak se neboj a klidně s tím vyjdi na povrch... Určitě tvá pomoc bude vítána.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Jak jako nemáme Profi vedení kraje? Kdo jiný vozí cirkus v tágu a plakáty rozváží v autě s koženýma potahama? Jako upřímně kdo s nás to má? Navíc dotáhneme na VyOsení Rytmuse a Maděrovy koupíme neprůstřelnou vestu. Pak už budem profi???
Prostě Stacke
77nula157333
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Tobias.Esner »

Jakubu klid, PO připravuje šnuru školení a tak, některý lidi na foru nečti, tak jako 3/4 strany ;)
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Příspěvek od Jakub.Stacke »

já sem v pohodě :) já o tom mluvím pořád, garant projektů a supervize rozvoje krajů...
Prostě Stacke
77nula157333
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“