Jan Matějka-odlozeno

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
matka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2013, 18:55
Profese: student
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jan Matějka-odlozeno

Příspěvek od matka »

Ahoj,

jmenuji se Jan Matějka a rád bych se stal členem Pirátů. Je mi 19 let, celý svůj život bydlím v Havlíčkově Brodě. Studuji obor Stavební inženýrství na Fakultě stavební ČVUT v Praze.
Jelikož jsem zodpovědný občan a volič, tak jsem před předčasnými volbami do PS 2013 pečlivě studoval programy jednotlivých kandidujících stran a hnutí. Pirátský program mě zaujal jednoznačně nejvíce. Je to svěží program podporující svobodu kulturu a také mladé lidi. Na Pirátech se mi líbí také to, že se jedná o skutečnou politickou stranu (i s ukotvením v rámci Evropy) a nikoli o projekt založený na jednom člověku.
Moc rád bych podpořil Piráty především v Havlíčkově Brodě. Myslím, že ve všech úrovní politiky chybí mladí lidé. Chci se zapojit, chci to pomoct změnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi matka za příspěvky (celkem 4):
Adam.Jaros, Michaela.Vodova, Adam.Zabransky, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Matějka

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj. Dekuji ti.. a omlouvam se.. jelikoz byl narocny den a dalsi dva budu na cestach odpovim ti v utery.. ale treba to stihne nekdo driv... :)
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Matějka

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj Honzo!

Jménem Pirátů Ti děkuji, že jsi projevil zájem stát se jedním z nás!

Je fajn, že chceš přijít mezi nás .. v HavlBrodě nám členové chybí!! :) Mám opravdu radost!

Členem se můžeš stát tak, že se nejprve setkáme osobně .. ty a předsednictvo kraje, třeba na schůzi. Nyní se bude jednat o tom, kdy schůze bude. Sám se můžeš do plánování zapojit, nebo prostě jen vlákno sledovat.

Na místě vyplníš písemnou přihlášku.

Mezi registrovanými příznivci kraje (RegP Vysočina) už jsi, takže budeš mít přehled o dění a konání schůzí (předsednictvo posílá informační emaily). Získáváš tím i plný přístup do různých částí fóra.

Kdybys měl jakékoliv dotazy, obrať se na mě tady. Nebo přes soukromou zprávu.

Pokud máš chuť, můžeš si zkrátit čekání prohlédnutím důležitých stránek: Tak hodně zdaru a těšíme se na Tebe! :D

Michaela, předsedkyně KS Vysočina
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, matka, Jan.Widerlechner
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Matějka

Příspěvek od Michaela.Vodova »

odloženo - nekomunikuje, nezapojil se, zamykám, v případě potřeby lze odemknout a pokračovat v diskuzi
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“