Tomáš Burian - ztratil zájem

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Boldran
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 22 kvě 2013, 12:53
Profese: Osoba samostatně výdělečně činná
Dostal poděkování: 4 poděkování

Tomáš Burian - ztratil zájem

Příspěvek od Boldran »

Dobrý den, jmenuji se Tomáš Burian narozen 30.7.1979 v Sokolově. Mám zájem o vstup do vaší politické strany. Mým hlavním důvodem je ztotožnění se s posláním a programovými cíli České pirátské strany. Konkretně se dvěma cíli, a to v boji proti zneužívání zákona, proti omezování svobody, a dále pak cenzuře, násilí, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti, a proti potlačování lidských práv.

Konkretně mluvím o exekutorských žních, kdy do rukou exekutorů byla vložena absolutní moc, která vede k destabilizaci střední třídy. Nespočetně krát jsem se setkal ze strany výše zmíněných s manipulováním informací, které je obohatili o finanční zisk a nedali možnost se postiženým osobám vůbec bránit. Z mého pohledu současný stav v ČR k tomuto tématu je zlým snem pro poctivě pracující lid, který nemá možnost obrátit se o radu či pomoc z důvodu nedostupnosti informací a malých finančních prostředků, z čehož vyplývá že žijeme v zemi, kde se slovo práva ohýbá dle velikosti účtu a hmotného majetku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Boldran za příspěvky (celkem 2):
Patrik.Dolezal, Vit.Konecny
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Tomáš Burian

Příspěvek od Vit.Konecny »

Dnes jsem se s Tomášem setkal, znám ho již z minulosti. Příspěvek jsem překopíroval do Zájemců o členství Místního sdružení Žatec, kde věc budeme dále řešit.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“