Patrik Šimůnek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Stredocesky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Patrik Šimůnek

Příspěvekod Dr.Binary » 23 říj 2017, 18:10

Dobrý den,
jmenuji se Patrik Šimůnek. Je mi 20 let a momentálně studuji ČVUT FEL obor elektrotechnika, energetika a managment. Piráty podporuji už od jejich počátku. Pocházím z Kutné Hory a to je taky důvod proč bych chtěl vstoupit do Pirátů. V Kutné Hoře se začali objevovat čím dál častěji podivné zakázky a podivná rozhodnutí. Toto vedlo i k odvolání místopředsedkyně z ČSSD. Zastupitelé si v Kutné Hoře začali prakticky dělat co se jim zlíbí, protože v našem městě není nikdo, kdo by na tyto podivné praktiky poukazoval. Proto bych se chtěl stát členem ČPS a na tyto praktiky poukazovat a případně v našem městě přemluvit další lidi, co by se také připojili a v dalším volebním období v Kutné Hoře spolu semnou kandidovali do zastupitelstva.
Děkuji

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dr.Binary 2 poděkování od:
Petra.Smutna, Vojtech.Ertl
Dr.Binary
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 4 krát

Re: Patrik Šimůnek

Příspěvekod Tomas.Zmuda » 27 říj 2017, 09:08

Ahoj Patriku, vítej na palubě!
Jak již tu několikrát padlo, mohl bys nám i ty prosím zkusit do záznamu odpovědět jak vidíš následující otázky?

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Budeme rádi když dojdeš na nějakou krajkou schůzi. Zatím ladíme datum a místo s ohledem na povolební shony, ale sleduj fórum, dáme vědět.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Tomas.Zmuda poděkování od:
Lenka.Kozlova
Tomas.Zmuda
Republikový výbor

Dal poděkování: 63 krát
Dostal poděkování: 73 krát

Příspěvekod Dr.Binary » 06 lis 2017, 19:57

1, Přemýšlel jsem i o jiných stranách, ale s žádnými nejsem, tak názorově společný.
2, Legalizoval bych konopí, pro jeho nezvratně kladné účinky na lidské tělo. V rámci zlepšování zdravotního stavu! Jiné drogy bych nelegalizoval.
3, Na dnešních dotacích si plno lidí staví v dnešní době byznys. Příkladem je vyčištění rybníku, kdy firma ví, že na to nejsou dotace a vyčistí ho za 100k, ale pokud například obec získá na takovou to věc dotaci. Cena se změní i na 1 000 000.
4, Celkově můj pohled na různé poplatky, které prezentuje například OSA, kdy za koupi čistého DVD nebo jiného média musím zaplatit poplatky těmto společnostem, rozhodně nesouhlasím a jsem pro zrušení těchto nesmyslností. Jsem pro ochranu autorského práva, ale ne takto!
5, Ve státní sféře, protože IT systémy jsou velice zastaralé a kdykoliv by se chtěl do těchto systémů dostat, tak by s tímto neměl moc práce. Především v dnešní době, kdy je tady nebezpečí z hackerských útoků od jiných států je určitě důležité tyto systémy důkladně zabezpečit!
6, Tohle je velice složitá otázka a potřebovala by určitou diskuzi mezi všemi "zástupci" těchto ras. Každopádně můj osobní postoj je takový, že jakékoliv zákony na tohle jsou velice zbytečné, protože rasista nepřestane být rasistou a ten, kdo prosazuje nějaké násilí, bude nadále násilníkem. Zpřísnil bych zákony, ale především si myslím, že v tomhle ohledu je důležitá výuka na ZŠ. Kde by dětem měla být tato problematika vysvětlována.
7, Myslím si, že nějaká migrace do ČR neexistuje a jenom tady s ní straší SPD. Jsem pro přijímání uprchlíků do ČR z válečných zón. Především dětí a žen a řešení problémů v místě konfliktů. Způsobem vojenské pomoci.
8, Zajímavá otázka, která se dá brát z více úhlů pohledu. Občany ČR nejvíce "pálí" podle mě Evropská unie, který svými nesmyslnými nařízenými ztěžuje a někdy i dosti zbytečně otravuje život.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dr.Binary 2 poděkování od:
Lenka.Kozlova, Radek.Strouhal
Dr.Binary

Příspěvekod Tomas.Zmuda » 06 lis 2017, 20:47

Dr.Binary píše:8, Zajímavá otázka, která se dá brát z více úhlů pohledu. Občany ČR nejvíce "pálí" podle mě Evropská unie, který svými nesmyslnými nařízenými ztěžuje a někdy i dosti zbytečně otravuje život.

Díky za odpovědi, názorově určitě patříš mezi piráty. :)
Můžu jen dotaz k bodu 8? Můžeš nám prosím napsat nějaké konkrétní nesmyslné nařízení nám ztěžuje a otravuje život? Díky.
Tomas.Zmuda
Republikový výbor

Příspěvekod Dr.Binary » 09 lis 2017, 09:19

:D Osmou otázku jsem bral všeobecně a proto na ní i takto odpovím. Mě osobně se zatím nijak moc nějaké nařízení z EU nedotklo, ale myslím si, že v roce 2017 nesmyslné nařízení bylo o držení zbraní z EU. Osobně se mě to nedotklo, protože zbrojní průkaz nevlastním, ale v mým okolí, co zbrojní průkaz vlastní to pouze ztěžuje život.
Dr.Binary

Příspěvekod Tomas.Zmuda » 09 lis 2017, 10:56

Opravdu mají tví známí problém v tom, že nemohou vlastnit poloautomatické zbraně v 10 a více náboji v zásobníku? ;) Mám několik známých, co vlastní zbraně a i průkazy a co jsem se ptal, tak s tím nemají problém, protože na osobní ochranu je poloautomatika nesmysl a na střelnici si ji mohou půjčit, pokud by chtěli..

Za tento příspěvek dostal jeho autor Tomas.Zmuda poděkování od:
Lenka.Kozlova
Tomas.Zmuda
Republikový výbor

Příspěvekod Dr.Binary » 14 lis 2017, 19:31

Víte, já zbraně nevlastním a osobně je nemám rád, ale prošel jsem vojenským výcvikem, jsem v zálohách AČR, takže zbraň použít umím, ale mám k nim odpor. Použil bych je pouze v ohrožení mě, rodiny a státu. Tlumočím tady jen názor, co jsem slyšel od lidí, co střílí, ale pokud chcete, mohu se jich konkrétně zeptat, co jim na tom vadí. Z mého hlediska je mi to úplně "putna", protože zbraně nemám rád. Takže problematice zbraní a EU nerozumím :D Nemám ani důvod proč rozumět. Mám jiné oblasti v kterých mám co říci a chci v nich pomoci Pirátům. Napsat, že ČR (lidí v okolí mě) nejvíce pálí to, že EU přejmenuje máslo na pomazánku nebo jiný název něco jiného mi přišlo dosti pitomé. :-)
Dr.Binary

Podobná témata

Zpět na Zájemci o členství Středočeský kraj