David Bureš

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
david.bures
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2015, 10:53
Profese: programátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

David Bureš

Příspěvek od david.bures »

Ahoj,

dlouho jsem nad timto krokem premyslel. K politice jsem tak nejak pricichl jako kamarad lidi z Zit Brno (mozno tam ziskat reference), ale to mi nevyhovuje svoji formou a omezenosti ciste na Brno. Ac puvodne brnak, jsem se prestehoval do Ivancic, kde ted mam domek, pritelkyni jeden a pul psa, dve kocky, o vikendu az 4 deti a pate na ceste :)

Jsem byvaly programator (ASP.NET, server side veci, big data, IoT atd) muj zivotopis zde
https://cz.linkedin.com/in/davidbures

Dostavam se ve veku kdy bych rad zurocil kontakty a zkusenosti v prosazovani piratskeho programu, bud v Ivancicich, ale i na krajske urovni, kde me neskutencne stve a vytaci soucasny stav a lidi (Hasek)

Mometanlne pracuji v Praze ve spolecnosti Microsoft na pozici Technical Evangelist a mimo jine mam na starosti Micrsoft competetive technologie v cloudu (azure)
Nez se zacnete rozohnovat nad MS, tak bych vas rad upozornil, ze MS je jeden znejvetsich prispevovatelu do OSS
https://github.com/Microsoft/

S nekteryma z vas jiz komunikuju na twitteru, s nekteryma jsem se videl na OpenAltu, s nekterym se asi zahledl na oslave po komunalkach v Brne.

Nez se rozhodnete tak si prectu:

Stanovy Pirátské strany, zejména pak čl.2.
Pirátské dvanáctero
Demokratické minimum
Program strany, který budeme společně prosazovat.

-pidibi-
Tito uživatelé poděkovali autorovi david.bures za příspěvky (celkem 8):
Jiri.Ulip, Robert.Cuma, Pavel.Moravec, Jiri.Kaderavek.sen, Petr.Balaz, ItoldYouSo7227, Maria.Vasickova, Lukas.Dubec
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: David Bureš

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Davide,

myslím, že Piráti v JMK vítají lidi s jistou dávkou humoru, který ti pravděpodobně nechybí :)

Proces přijímání do strany probíhá tak:
První bod si splnil = představení se na fóru
Druhý bod = účast na krajské schůzi => připrav se na " grilovačku", (možná se i zapotíš 8-) )
Třetí bod = vyplnění a podepsání přihlášky
Čtvrtý bod = zaplacení členského příspěvku

O přijetí můžeme hlasovat na schůzi, pokud bude řádně a včas vyhlášena, nebo zde na fóru, ale až po schůzi. Termín schůze vyhlásí někdo z předsednictva, obávám se, že letos už to nedáme, takže zřejmě třetí středa v lednu 2016. Věřím, že si zajistíš čas. Třeba do té doby zvládneš vše potřebné přečíst ;)

Za PO JMK . Budeme se těšit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 7):
Pavel.Moravec, ItoldYouSo7227, Jiri.Ulip, Tomas.Kolacny, Robert.Cuma, david.bures, Lukas.Dubec

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“