Úkol-sběr dat o volební kampani

Moderátoři: Koordinatori, @koordinator-vysocina, PKS Vysocina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Michaela.Vodova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Dal poděkování: 4421 poděkování
Dostal poděkování: 5742 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úkol-sběr dat o volební kampani

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Kamil (díky ti!) dal údaje do tabulky:

již jsem to neupravovala.. ani toho 4 nemám doplněné, nevím, snad to takto stačí. Všem přeji klid i po svátcích.
Přílohy
Plakatovaci_kampan.xls
(21.5 KiB) Staženo 39 x
Akce_predvolebni_kampan.xls
(9 KiB) Staženo 57 x
Prosím, nekontaktujte mne kvůli Pirátům, minimálně do krajských voleb nejsem pro žádný případ k dispozici, děkuji za respekt a hodně štěstí ve volbách přeji všem krajům!

Michaela.Vodova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Dal poděkování: 4421 poděkování
Dostal poděkování: 5742 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úkol-sběr dat o volební kampani

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Zde je vše hotovo, prosím o uzamčení, OFFTOPIC(já již nemám práva, což se pokusím vyřešit). Díky.
Prosím, nekontaktujte mne kvůli Pirátům, minimálně do krajských voleb nejsem pro žádný případ k dispozici, děkuji za respekt a hodně štěstí ve volbách přeji všem krajům!

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“