Evidence lobbistických kontaktů - Vysočina

Moderátor: PKS Vysocina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Evidence lobbistických kontaktů - Vysočina

Příspěvekod Filip.Krska » 25 úno 2014, 23:23

Oznámení moderátora:
Pozor
toto vlákno slouží pouze ke kopírování záznamů kontaktů Vysočiny, které zanesete do oficiálního registru lobistických kontaktů zde:
vstupy-a-vystupy-f570/evidence-lobbistickych-kontaktu-t13315.html

Nenašel jsem patřičné krajské vlákno, tož ho zakládám a eviduju první položku:

24.2.2014 jsem se účastnil schůze místních Břehů, což je sdružení nezavislých třebíčáků, často skautů, pár Zelených ("superaktuální" stránky: http://www.brehy.cz/ :D), za které jsem v křoví kandidoval posledně v komunálkách a nyní jsou v radě (tenkrát spolu s Pro Třebíč, Třebíč - můj domov, sTOP09, VV, Heřmanovci "zázračně" vyšplouchli ODS, ČSSD, KSČ, KDU-ČSL). Vzhledem ke svým prioritám a časovým možnostem jsem se, přiznám, příliš mnoho nezajímal, občas jsem jim poslal link na něco kolem svobodného SW a myslel jsem si, že ani příště kandidovat s tímhle přístupem nebudu, když ani nevím jak si vedou. nicméně můj nemastný pocit z jejich působení ve městě se po této schůzi celkem vylepšil. Ač jejich 2 hlasy z 15tičlenné koalice (celkem 27 zastupidelů) nezmůžou často mnoho, občas se jim podaří navzdory koalici, kde nejsou všichni beránci něco zachránit (třeba teď zamezili oddálení platnosti směrnice o omezení hazardu), mají dobré a aktivní lidi v komisích a obecně jsou vždy na straně ochrany přírody, drobných iniciativ a v opozici vůči develovepřovým megaakcím, ač často sami. Takže, pokud budou mít o kandidáty na podzim nouzi, možná se nechám do křoví zase ukecat. pokud tomu nebude něco bránit. Samozřejmě Pirát pracující a orientující se v Třebíči s opravdovým zájmem o komunál by byl lepší.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Filip.Krska poděkování od:
Jan.Hotarek
Filip.Krska
Člen KS Vysočina

Dal poděkování: 22541 krát
Dostal poděkování: 3188 krát

Re: Evidence lobbistických kontaktů - Vysočina

Příspěvekod Filip.Krska » 22 dub 2014, 16:00

Byl jsem po telefonu interviewován redaktorem Třebíčského deníku Kamilem Černým http://trebicsky.denik.cz/autor/kamil-cerny-2487.html, tak jsem zvědav, co z toho vzejde za článeček.

Hlídám si http://trebicsky.denik.cz/rss/zpravy_region.html kde to doufám vyjde.

Ad Břehy ^^, asi mě opět ukecali. Dle vnitrostranicka-diskuze-f75/volebni-rad-pro-komunalky-vyklad-modelovych-prikladu-t22387.html#p298225 chápu, že potřebuju kandidaturu akorát oznámit RV, což udělám, až to bude jisté.
Filip.Krska
Člen KS Vysočina

Příspěvekod Filip.Krska » 20 čer 2014, 13:14

Vcera jsem byl pozvan na schuzku s provozovateli znovuotevrene Trumpetky Standou Neumannem a Vladou Kopecnym. Bylo to velice zajimave a obsahove i konzumaci hutne ;). Domluvili jsme pasmo tri svobodnych filmovych ctvrtku 3.,10.,17. cervence. Detaily postnu do patricneho vlakna. Trumpetka by mela fungovat jako otevreny prostor (ted je tam napr. "poulicni" knihovna, kde si volne muzete pujcovat knihy a prispivat svymi) pro promitani, predcitani, vystavy, kursy... Mozna se ze Standy a Vladi casem vyklubou priznivci. Od Standy padl i nerealny navrh na rychle sestaveni samostatne piratske kandidatky do trebicskych komunalek ;). Prijate vyhody: vyborne chlebicky se skvarkovou pomazankou a tatarakem.

V Po se jdu fotit na kandidatku Brehu + predvolebni porada.
Filip.Krska
Člen KS Vysočina

Příspěvekod Filip.Krska » 24 říj 2017, 08:44

Byl jsem emailem dotazan Milanem Zeibertem "Jezkem", mistostarostou Trebice za Brehy, zda budu v pristich komunalnich volbach opet kandidovat za Brehy, pripadne jestli nas bude vic, nebo budeme chtit kandidovat samostatne.

Odpovedel jsem, ze ja osobne jsem momentalne v politicke hibernaci a za ostatni nemohu mluvit, ale ze rad predam kontakty na aktivni Piraty v Tr, az se nejaka aktivita vzhledem ke komunalnim volbam zvedne.

EDIT: po emailu jsem zadne vyhody nenabidl ani neprijal :D

Za tento příspěvek dostal jeho autor Filip.Krska poděkování od:
Michaela.Vodova
Filip.Krska
Člen KS Vysočina

Příspěvekod Jan.Posvar » 24 říj 2017, 10:02

Prosím, abychom tohle vlákno zavřeli a všechny lobbokontakty házeli do https://forum.pirati.cz/vstupy-a-vystupy-f570/evidence-lobbistickych-kontaktu-t13315.html.
Předseda krajského sdružení Vysočina
Jan.Posvar
Poslanec Parlamentu ČR

Bydliště: Chválkov / Kamenice nad Lipou / Havlíčkův Brod / Praha
Dal poděkování: 442 krát
Dostal poděkování: 486 krát

Příspěvekod Michaela.Vodova » 24 říj 2017, 10:12

A proc? to je neprehlledne, nicmene co to nechat otevreno a jen tam dat odkaz, i s textem tedy ? treba takto:
Předmět: Evidence lobbistických kontaktů - Vysočina

Filip.Krska píše:Byl jsem emailem dotazan Milanem Zeibertem "Jezkem", mistostarostou Trebice za Brehy, zda budu v pristich komunalnich volbach opet kandidovat za Brehy, pripadne jestli nas bude vic, nebo budeme chtit kandidovat samostatne.

Odpovedel jsem, ze ja osobne jsem momentalne v politicke hibernaci a za ostatni nemohu mluvit, ale ze rad predam kontakty na aktivni Piraty v Tr, az se nejaka aktivita vzhledem ke komunalnim volbam zvedne.

EDIT: po emailu jsem zadne vyhody nenabidl ani neprijal :D
Krajská koordinátorka KS Vysočina
tel. 770 II3 639, michaela.vodova(a)pirati.cz
Michaela.Vodova
Republikový výbor

Dal poděkování: 3532 krát
Dostal poděkování: 4236 krát

Příspěvekod Jan.Posvar » 24 říj 2017, 11:42

Když už, tak bych ten proces úplně otočil. Tam je ofiko evidence, záznam tam musí být. Tohle může sloužit jako odkazovník na záznamy členů z Vysočiny. Každopádně doufám, že to bude beztak dočasné a brzo budeme mít nějakou použitelnou evidenci, kde půjde snadno filtrovat podle různých kritérií.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jan.Posvar poděkování od:
Filip.Krska
Jan.Posvar
Poslanec Parlamentu ČR

Bydliště: Chválkov / Kamenice nad Lipou / Havlíčkův Brod / Praha
Dal poděkování: 442 krát
Dostal poděkování: 486 krát

Příspěvekod Michaela.Vodova » 24 říj 2017, 11:47

Dobře, v tomto duchu upraven první příspěvek.
Krajská koordinátorka KS Vysočina
tel. 770 II3 639, michaela.vodova(a)pirati.cz

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michaela.Vodova 2 poděkování od:
Filip.Krska, Jan.Posvar
Michaela.Vodova
Republikový výbor

Dal poděkování: 3532 krát
Dostal poděkování: 4236 krát

Příspěvekod Jan.Posvar » 15 lis 2017, 16:00

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jan.Posvar 2 poděkování od: