Evidence lobbistických kontaktů

Vstupy a výstupy činnosti strany, orgánů, sdružení apod.

Moderátor: Odbor - administrativni

Odpovědět
Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6468 poděkování
Dostal poděkování: 5281 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 09 říj 2016, 19:37

Dne 8. 10. 2016, v dobe, kdy uz bylo jasne, ze nebudu zvolen do zastupitelstva JmK, za mnou prisla Jana Leitnerová ze SZ s informací, že bude usilovat o pozici, ve které bude zajistovat medialni komunikaci zastupitelskeho klubu Zeleni a Pirati v JmK. Pisu to sem proto, ze je mozne, ze by takova pozice mela financni ohodnoceni a ja bych mohl ovlivnit lidi zodpovedne za vyber vhodneho cloveka.

Poskytnute vyhody: Nechal jsem se posmajchlovat :-)
Prijate vyhody: Jane to moc sluselo :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Dalibor.Zahora
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: informatik, politik
Dal poděkování: 22331 poděkování
Dostal poděkování: 15779 poděkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 09 říj 2016, 23:32

8.10. se za náma na volební štáb zastavili nějací Olomoučtí zelení.
Gratulace k výsledku na obou stranách.

S Františkem Kocourkem, Hanou Vackovou a Ondřejem Plachým jsme si pak sedli bokem já, Miloš Zmeškal a Jakubem Nepejchalem.
Řešila se aktuální Kubova kauza se zveřejňováním zápisů z představenstva DPMO a zítřejší setkáni výboru, kde se budou řešit koaliční finance.
Více zde: post473657.html#p473657

Přijaté výhody: celkem nic
Poskytnuté výhody: mám pocit, že při přípitku dostali panáka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Filip.Krska
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10267 poděkování
Dostal poděkování: 15747 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 10 říj 2016, 11:41

V pátek jsem jel přednášet na sjezd nejen evangelické mládeže do Třebíče, z Čáslavi mě tam vezl Vašek Drda, asistent poslance ČSSD Urbana. Známe se minimálně 13 let z evangelické mládeže v Čáslavi. Probrali jsme ledacos, ale žádnou spolupráci jsme nedojednávali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Filip.Krska
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Martin.Smida
Republikový výbor
Profese: Kompostář
Dal poděkování: 2138 poděkování
Dostal poděkování: 3681 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Smida » 10 říj 2016, 19:24

Vojta Pikal, Kuba Nepejchal a já jsme se dneska v Renomé (Olomouc) sešli s kandidátem na senátora Lumírem Kantorem (nezávislý, nominován lidovci), který postoupil do druhého kola, kde se utká s poslancem za ANO Brázdilem (ten prý kandiduje proto, aby uvolnil v PS místo Ferancovi, kteréhož odkroužkovali).
Před druhým kolem shání podporu a požádal i nás. (podporují i zelení, top a stan)
Sešli jsme se a konfrontovali jej s jeho volební kalkulačkou. Následně vyplynulo, že v oněch konfliktních bodech (přímá demokracie, léčebné konopí, volby po internetu, NZP) se přes různé výsledky v kalkulačce fakticky tolik nelišíme. není to žádný islamobijec. Líbilo se mu ( a pravděpodobně podepíše) demokratické minimum. Je to skaut a lékař, v politice se zatím víc neangažoval a za jediného kostlivce ve své skříni považuje to, že je potřetí ženatý :-D Jeví se jako slušný a férový člověk, jako skutečná osobnost, které by v senátu asi zasedat měli.

poslední rozhodující věc asi bude, zda by po svém zvolení šel do klubu KDU nebo Nezávislých, kde je i Libor Michálek, Eliška Wagnerová, Vašek Láska a Jitka Seitlová. Pak by ho mohlo podpořit i RP. Jinak ho pravděpodobně podpoříme z krajské úrovně. Budeme vědět během zítřka.

Mě přesvědčil, že je to dobrý kandidát, a není to jen menší zlo ve volbě Nez. vs. ANO.
Za podporu nikomu nic neslíbil, jedině možnost komunikace. Myslím, že Vojta ho celkem zaujal svými znalostmi a že by se s náma sešel kdykoli znovu rád. Věřím, že ten dobrý dojem byl oboustranný. Za mě kvalitní nezávislý kandidát, já ho volit budu a budu z toho mít dobrý pocit :-)

Přijaté ani poskytnuté výhody žádné, každý si platil svoje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 8):
Milos.Zmeskal, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta, Jiri.Ulip, Vlastimil.Efraim, Filip.Krska, Jakub.Nepejchal, Ivo.Vlasaty
Zastupitel za Piráty v obci Majetín (od října 2014), člen kontrolního výboru tamtéž. V Pirátské straně v současnosti člen Republikového výboru (zvolený celostátním fórem v prosinci 2017) a Strategického týmu pro upgrade strany. Během parlamentních voleb 2017 člen volebního výboru. Od dubna 2016 do prosince 2017 - 2. místopředseda České Pirátské strany. Od listopadu 2013 do dubna 2016 předseda XOLKu.
Člen mediálního odboru, social media týmu, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: informatik, politik
Dal poděkování: 22331 poděkování
Dostal poděkování: 15779 poděkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 16 říj 2016, 19:36

Dnes jsem se z iniciativy některých místních příznivců setkal na besedě v Olomouci s prekandidátem na prezidenta Markem Hilšerem - https://cs.wikipedia.org/wiki/Marek_Hil%C5%A1er

Mluvilo se o politice, seznámil jsem ho s existencí pirátského stanoviska k prezidentské volbě, které mu zašlu.

Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: podpis na petici za kandidaturu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Ivo.Vlasaty
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4053 poděkování
Dostal poděkování: 14608 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 16 říj 2016, 22:12

16.10.2016 jsem se sešel na večeři v RadostiFX s Stanislavem Polčákem.
Řešili jsme :
1) novelu autorského zákona a návrhy předsedy Gazdíka, které jsme konzultovali v průběhu minulého měsíce
2) výsledky krajských a senátních voleb nejen pro naše strany
3) probírali jsme vize pro 2017 a případné průniky či možnou spolupráci nejen ve volbách 2017
Schůzka byla zatím pouze informativní. Obě strany jsou diskusi otevřeny. Odkázal jsem na dobu po zasedání RV a Piratecon 22.10. a 23.10. v Praze.
Poskytnuté výhody: Chtěl jsem zatáhnout vegeterainánskou večeři
Přijaté výhody: Nestihl jsem tasit a celková útrata ve výši 500,- včetně dýška natruc Andrejovi byla zaplacena Stanislavem Polčíkem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Tomas.Vymazal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1564 poděkování
Dostal poděkování: 1292 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak » 16 říj 2016, 23:05

Ve čtvrtek 13tého jsem si volal s Jiřím Švecem (Lídr Pro Jižní Čechy - koalice HOPíků, TOpky a STAN, on sám je za stan, kterému v jčk předsedá), probírali jsme výsledek voleb. On vyjádřil názor, že ODSka do koalice s ČSSD a ANO nepůjde, já si naopak myslím, že se jen čeká na druhé kolo, aby to Jirsovi nepokazili. Nadhodil jsem možnost zda-li by nebyli ochotní nominovat do nějakých výborů někoho za Piráty, primárně jsem se zajímal o Kontrolní výbor. V úterý si zavoláme a probereme to, předběžně říkal, že s tím nemá problém, ale musí se to probrat i s koaličními partnery. Takže pravděpodobně máme smolíka, ale uvidíme.
Bez výhod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Ivo.Vlasaty

Martin.Smida
Republikový výbor
Profese: Kompostář
Dal poděkování: 2138 poděkování
Dostal poděkování: 3681 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Smida » 17 říj 2016, 21:31

Byl jsem kontaktovan Radimem Srsnem (stan),zda bychom nominovali nejake piraty do vyboru ci komisi Ol.kraje.
V soucasne dobe to resime.
Zadne vyhody nebyly prijaty ani poskytnuty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvek:
Filip.Krska
Zastupitel za Piráty v obci Majetín (od října 2014), člen kontrolního výboru tamtéž. V Pirátské straně v současnosti člen Republikového výboru (zvolený celostátním fórem v prosinci 2017) a Strategického týmu pro upgrade strany. Během parlamentních voleb 2017 člen volebního výboru. Od dubna 2016 do prosince 2017 - 2. místopředseda České Pirátské strany. Od listopadu 2013 do dubna 2016 předseda XOLKu.
Člen mediálního odboru, social media týmu, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.

Ondrej.Kotas
Místní předsednictvo
Profese: filosof
Dal poděkování: 3216 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Kotas » 19 říj 2016, 20:13

Dnes, 19.10.2016 jsem se já a Róbert Čuma setkali v Pirate Space Brno s Jakubem Koudelkou z České unie sportu a bavili jsme se o momentální situaci ve Starez Sport.

přijaté výhody: žádné
poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvek:
Filip.Krska
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: 3. místopředseda MS Brno, člen mediálního odboru JmK, kastelán Pirate Space Brno
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas

Petr.Lysek
Místní předsednictvo
Profese: projektant
Dal poděkování: 658 poděkování
Dostal poděkování: 585 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Lysek » 24 říj 2016, 22:10

V pátek 21.10.2016 schůzka s primátorkou Prostějova za přítomnosti vedoucího finančního odboru
jednání se týkalo

1) zveřejňování smluv s peněžním plněním od 1,- do 50 000,- Kč (nad rámec zákonné povinnosti) - již 4 x zamítnuto na zastupitelstvu - mám příslib, že bude předloženo radě po ověření jak postupují v těchto případech např. v Olomouci , která tyto smlouvy zveřejňuje - pokud to neschválí rada, budeme návrh usnesení opakovaně předkládat na zastupitelstvu

2) Příprava participativního rozpočtu pro Prostějov - předpokládá se vznik pracovní skupiny k tomuto tématu za naší účasti a nalezení vhodného modelu. Shoda na tom, že není dobré tuto věc uspěchat ale pořádně připravit a poučit se ze zkušeností odjinud. Každopádně město má zájem tento způsob zapojení občanů do rozhodování vyzkoušet.

přijaté výhody - celkem slušné kafe, čokoládu jsem si nedal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Lysek za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty, Olga.Richterova
Předseda MS Prostějov
Email : Petr.Lysek@pirati.cz
Facebook : https://www.facebook.com/IgnaciusReilly
Profil: https://www.pirati.cz/lide/petr_lysek

"Lidé chtějí lži, aby měli podle čeho žít. Volají po nich." (Terry Pratchett:Národ)

Odpovědět

Zpět na „Vstupy a výstupy“