Luděk Maděra senátorem!
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Luděk Maděra senátorem!
Co?
Pitomio přišel o mandát.
Pitomio přišel o mandát.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 6):
- Stanislav.Stipl, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Ondrej.Polansky, Petr.Jedelsky, Zdenek.Stepanek, Jindrich.Bartek
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
reny
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 93
- Registrován: 07 pro 2011, 07:39
- Profese: učitelka
- Dal poděkování: 90 poděkování
- Dostal poděkování: 109 poděkování
-
reny
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 93
- Registrován: 07 pro 2011, 07:39
- Profese: učitelka
- Dal poděkování: 90 poděkování
- Dostal poděkování: 109 poděkování
- Katerina.Marketa.Matouskova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 341
- Registrován: 21 zář 2011, 10:40
- Profese: osvč - překladatelka
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 883 poděkování
- Dostal poděkování: 570 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Luděk Maděra senátorem!
Jenže do Zlínského kraje ostatní nevidí, prosím o přesunutí do viditelné části fóra.
Korektury textů na požádání.
"Kdekoli byla demokracie zdiskreditována, stalo se to tím, že si lid nedovedl zvolit rozumově a mravně kvalifikované zástupce. Demokracie vydrží zkoušku dějin jen tehdy... když zvolený poslanec bude cítit stejnou odpovědnost, jako chirurg, když operuje na živém těle." Josef Macek *1887
"Kdekoli byla demokracie zdiskreditována, stalo se to tím, že si lid nedovedl zvolit rozumově a mravně kvalifikované zástupce. Demokracie vydrží zkoušku dějin jen tehdy... když zvolený poslanec bude cítit stejnou odpovědnost, jako chirurg, když operuje na živém těle." Josef Macek *1887
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Luděk Maděra senátorem!
Ne, pokud chcete vidět do zlínského fóra, přidejte se do příslušné RegP skupiny.
A neplevelte celostátní diskuzi místníma věcmama.
Už tak se tu jeden nevyzná, nejradši bych si to schoval.
Hledáme moderátory, co budou věci přesouvat tam, kam patří!
lcok.
A neplevelte celostátní diskuzi místníma věcmama.
Už tak se tu jeden nevyzná, nejradši bych si to schoval.
Hledáme moderátory, co budou věci přesouvat tam, kam patří!
lcok.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Ondrej.Profant
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Luděk Maděra senátorem! (římská dvě)
Protože římská jedna je dementně, idiotsky a kontraproduktivně zamčena, postaral se nám Vojta o další vlákno k tématu.
Nevím, jestlli ti tři členové ZLK nestojí o názory zbytku strany na senátorský post po Okamurovi, že si to tam izolovaně řeší, aby to nikdo neviděl. To je jejich věc. Já jsem regP už devíti krajů a nehodlám tento počet kvůli jednomu problému zvyšovat.
Takže jestli jsou Zlíňáci co k čemu, budou to řešit před stranou stransparentně.
Doufám.
Nevím, jestlli ti tři členové ZLK nestojí o názory zbytku strany na senátorský post po Okamurovi, že si to tam izolovaně řeší, aby to nikdo neviděl. To je jejich věc. Já jsem regP už devíti krajů a nehodlám tento počet kvůli jednomu problému zvyšovat.
Takže jestli jsou Zlíňáci co k čemu, budou to řešit před stranou stransparentně.
Doufám.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 11):
- Tomas.Klapka, Dalibor.Zahora, Jan.Korbel, Jakub.Stacke, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Jan.Kohler, Ivan Sirko, Petr.Jedelsky, Ivo.Vasicek, pavel.k, Helena Jarolimkova
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Luděk Maděra senátorem! (římská dvě)
Ano, toto je to správné "řešení" pro "problém". Už vám přijde, že tu máte pořádek, moderátoři? Odteď hlásím, že vám budu říkat: toreadoři. Ti už mají taky na kahánku 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 7):
- Dalibor.Zahora, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Tomas.Klapka, Ivo.Vasicek, Ivan Sirko, Vojtech.Voparil, Helena Jarolimkova
77S 2I 3I 3I
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Luděk Maděra senátorem! (římská dvě)
Už jenom tím, že asi budou chtít pomoc v kampani, je to v jejich zájmu 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Jakub.Stacke
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 739
- Registrován: 21 dub 2012, 09:27
- Profese: Obchodní cestující
- Bydliště: zlín
- Dal poděkování: 568 poděkování
- Dostal poděkování: 822 poděkování
Re: Luděk Maděra senátorem! (římská dvě)
Luďkovou kandidaturou a primárkama se bude zabývat PKS ZLK hned jak bude zvoleno, takže do 3týdnů. Zatím nevíme ani kdy budou volby vypsány. Ale už teď můžeme počítat stím že proběhne kampaň na sněhu. Taky je jasné že až na Uheské Hradiště a Brod se bude jednat o venkovskou kampaň. IMHO je taky důležité bavit se otom jestli kandidáta budeme nominovat jen jako Piráti, nebo někoho oslovíme i jiné subjekty jako u Michálka...
Prostě Stacke
77nula157333
77nula157333
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Luděk Maděra senátorem! (římská dvě)
A už Luděk projevil nějaký názor?
Já chápu, že ho nebudeme celostranicky grilovat, jaxe griloval Michálek, ale aspoň informovaní bychom být mohli. Praha si Michálka taky neřešila pod pokličkou.
Já chápu, že ho nebudeme celostranicky grilovat, jaxe griloval Michálek, ale aspoň informovaní bychom být mohli. Praha si Michálka taky neřešila pod pokličkou.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Helena Jarolimkova
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!