Opdovídám ano?
EDIT: takže co?Vážený pane předsedo,
rádi bychom opět pozvali zástupce ČPS do Politického spektra. Tématem by tentokrát byla přímá volba prezidenta.
Natáčení plánujeme na úterý 4. října od 12:30 na Kavčích horách v budově zpravodajství.
Do pořadu dále zveme zástupce Konzervativní strany a ČSNS 2005. Moderuje Vladimír Kučera.
Srdečně zdraví
Marika Siraková
Česká televize
Moje teze:
viz. http://www.ceskapiratskastrana.cz/ ... d_politiky s důrazem na odvolatelnost
Na argument, že jsou lidé lamy, a že volit mají elity, jinak si je koupí, bych argumentoval finančními limity na kampaň.
Heslo je:
Raději Karla Gotta než toho senilního nacionalistickýho konzervativního blba co si vytřel prdel už s každým?
http://www.nemluvizame.cz/
Určitě se bude protřásat kandidatura Trautenberka a Sobotky. V tu chvíli musím vytáhnout našeho prezidentského kandidáta. Koho solovíme