Přihlášení, cesta
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Zatím předběžně, pojede někdo z prahy někdy po 18:10? Přijel by mi bus do holešovic.
Zatím mám zamluvené místo u kapitána v 17:00, ale je možná možné, že mě v práci tak brzo nepustí, takže bych musel jet busem pozdějc.
Zatím mám zamluvené místo u kapitána v 17:00, ale je možná možné, že mě v práci tak brzo nepustí, takže bych musel jet busem pozdějc.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Ivan.Bartos
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Pořád nido se mnou? Pardubicko!?
Okolo 17 a 17:30 bych mohl projíždět Pardubicema. Klidně můžete přijet z Prahy nabo odněkud na nádraží vlakem a dál jet se mnou.
Okolo 17 a 17:30 bych mohl projíždět Pardubicema. Klidně můžete přijet z Prahy nabo odněkud na nádraží vlakem a dál jet se mnou.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Pokud nezaspím, pojedu v sobotu 6:02 ráno vlakem, příjezd do Křižanova 8:48. Není tu ještě někdo jiný, kdo by též jel tímto vlakem a nebude u něj někdo někoho vyzvedávat? Případně nepojede někdo kolem? Nedaří se mi najít spojení z vlakáče aspoň do města. Případně si udělám malou sobotní ranní procházku (cca 4km).
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Syrovatkova za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Ono je těch 18:00 reálnější i pro mě. Takže tak jako tak v poho.Zdenek Stepanek píše:Zatím předběžně, pojede někdo z prahy někdy po 18:10? Přijel by mi bus do holešovic.
Zatím mám zamluvené místo u kapitána v 17:00, ale je možná možné, že mě v práci tak brzo nepustí, takže bych musel jet busem pozdějc.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Potvrzuju prijezd v 18:10 na autobusove nadrazi Holesovice. Uz jsem se domluvil v praci ze nebudu muset zdrhat z pedagogicky rady.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Budu resit podobny problem - pokud se mi podari nezaspat a chytit vlak v pet rano, tak mi do Krizanova prijizdi v devet. Cili vyzvedavac by se hodil i mne.Jana Syrovatkova píše:Pokud nezaspím, pojedu v sobotu 6:02 ráno vlakem, příjezd do Křižanova 8:48. Není tu ještě někdo jiný, kdo by též jel tímto vlakem a nebude u něj někdo někoho vyzvedávat? Případně nepojede někdo kolem? Nedaří se mi najít spojení z vlakáče aspoň do města. Případně si udělám malou sobotní ranní procházku (cca 4km).
A kdyby se zadny nenasel, treba bys na me mohla tu ctvrthodinku pockat a prosli bychom se spolu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Já z Prahy pojedu stopem.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 4):
- Mikulas.Ferjencik, Marcel.Kolaja, Ondrej.Profant, Tomas.Vymazal
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Jaroslav.Kucera
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 4614
- Registrován: 21 dub 2009, 15:19
- Profese: Konfigurační inženýr/programátor
- Bydliště: Mošnova 29, Brno
- Dal poděkování: 7485 poděkování
- Dostal poděkování: 1590 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Martine s Janou už jsem domluvený, že na ni budu čekat s autem. Takže těch pár minut můžu počkat i na tebeMartin Kucera píše:Budu resit podobny problem - pokud se mi podari nezaspat a chytit vlak v pet rano, tak mi do Krizanova prijizdi v devet. Cili vyzvedavac by se hodil i mne.Jana Syrovatkova píše:Pokud nezaspím, pojedu v sobotu 6:02 ráno vlakem, příjezd do Křižanova 8:48. Není tu ještě někdo jiný, kdo by též jel tímto vlakem a nebude u něj někdo někoho vyzvedávat? Případně nepojede někdo kolem? Nedaří se mi najít spojení z vlakáče aspoň do města. Případně si udělám malou sobotní ranní procházku (cca 4km).
A kdyby se zadny nenasel, treba bys na me mohla tu ctvrthodinku pockat a prosli bychom se spolu.
Případná zpoždění hlas na 737 987 115.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Martin.Kucera, Marcel.Kolaja
člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen
-
Miroslav.Bartovic
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 621
- Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
- Profese: Měření a programovaní 3D
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 81 poděkování
- Dostal poděkování: 75 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Z Olomouce ráno v sobotu 24.6.2011 6-6:30
Od pennymarketu křižovatka Ziková Rooseveltová
Kdo chce jet 2 místa volná
Od pennymarketu křižovatka Ziková Rooseveltová
Kdo chce jet 2 místa volná
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Bartovic za příspěvek:
- Marcel.Kolaja