Přihlášení, cesta

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Martin Broz »

Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Chtělo se mi ject původně z Prahy vlakem (už jsem přes 10 let nejel, tak jsem si to chtěl zase trochu prožít :D) a případně tak nechat volná místa v autech pro jiné :) ... Ale pokud se kapacity aut nevyužijí a byl by někdo ochotný připsat si mě na seznam (Ivane?, Martine?, (Jano?), ...) tak se zlobit nebudu ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 3990
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog, process hacker
Bydliště: Praha-Dubeč
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1085 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
mužu ject s tebou? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Podhajsky za příspěvky (celkem 2):
Martin Broz, Marcel.Kolaja
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4825
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: místopředseda Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7257 poděkování
Dostal poděkování: 6950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme. ;-)


Zdraví
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Adam.Soukal, Jaroslav.Kucera, Tomas.Vymazal
Marcel Kolaja
místopředseda Evropského parlamentu
Jana.Syrovatkova
Člen KS Praha
Příspěvky: 2827
Registrován: 04 zář 2009, 14:34
Profese: finanční specialista
Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
Dal poděkování: 567 poděkování
Dostal poděkování: 2247 poděkování

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Jana.Syrovatkova »

Tak ještě změna - jedu v sobotu nějak ráno z Prahy - sama pojedu vlakem, aspoň ve dvou autem. Tak se někdo přihlašte, čas se domluví.
Uživatelský avatar
Martin.Potucek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 621
Registrován: 03 črc 2009, 23:06
Profese: vývojář software
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 146 poděkování
Dostal poděkování: 269 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Martin.Potucek »

Tak to nakonec vypadá tak, že tam pojedeme jenom ve třech. Pojedeme v pátek, výjezd z Plzně cca 14:00 a pojedeme mimo dálnice ( http://www.mapy.cz/#z=8&x=15.007962&y=4 ... fast%22%7D ). Nakonec jsem se rozhodl, že za D1 jim dávat 250 korun nehodláme. Pokud by někdo byl na trase, tak může jet s námi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Potucek za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Největší borec v KS Plzeňský kraj
můj profil a krajský profil na facebooku
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Martin.Kucera »

Omlouvam se za komplikovani, ale aktualni pracovni a zdravotni situace mi neumoznuje odjet uz v patek v poledne. Takze do Krizanova dorazim vlakem v sobotu dopoledne, cili pro cestu tam timto uvolnuji sve rezervovane misto u Roberta.
(Jeste budu muset nekomu nahlasit storno noclehu z patku na sobotu a casti stravovani.)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Marcel Kolaja píše:Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme. ;-)
Jeste me tak napada, ze mozna neni uplne dobrej napad nekomu polepovat auto passe nalepkou. Pokud teda nekdo neni antique-fetisista.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 341
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 506 poděkování

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Jan.Wagner »

Jaroslav Kucera píše:Z Brna přes Velkou Bíteš - pátek cca 17:00 - zatím volná 4 místa s předností pro členy JMk
OFFTOPICSaab 9-3 s kufrem na mrtvoly ;)
Hlásím se na palubu k Jardovi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
4. místopředseda MS Brno
Uživatelský avatar
Michaela.Krausova
Člen KS Praha
Příspěvky: 286
Registrován: 20 říj 2010, 22:02
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Bydliště: Žižkoff
Dal poděkování: 399 poděkování
Dostal poděkování: 563 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení, cesta

Příspěvek od Michaela.Krausova »

Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
mas jeste 2 volna mista? Pro mě a pro Ondřeje Profanta =)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Krausova za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“