Přihlášení, cesta
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
2-3 místa.
tlačenici neberu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Chtělo se mi ject původně z Prahy vlakem (už jsem přes 10 let nejel, tak jsem si to chtěl zase trochu prožít
) a případně tak nechat volná místa v autech pro jiné
... Ale pokud se kapacity aut nevyužijí a byl by někdo ochotný připsat si mě na seznam (Ivane?, Martine?, (Jano?), ...) tak se zlobit nebudu 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
mužu ject s tebou? :)Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Podhajsky za příspěvky (celkem 2):
- Martin Broz, Marcel.Kolaja
- Marcel.Kolaja
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4825
- Registrován: 14 čer 2010, 15:27
- Profese: místopředseda Evropského parlamentu
- Bydliště: Český Brod
- Dal poděkování: 7257 poděkování
- Dostal poděkování: 6950 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme. 
Zdraví
Zdraví
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 4):
- Filip.Krska, Adam.Soukal, Jaroslav.Kucera, Tomas.Vymazal
Marcel Kolaja
místopředseda Evropského parlamentu
místopředseda Evropského parlamentu
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Tak ještě změna - jedu v sobotu nějak ráno z Prahy - sama pojedu vlakem, aspoň ve dvou autem. Tak se někdo přihlašte, čas se domluví.
- Martin.Potucek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 621
- Registrován: 03 črc 2009, 23:06
- Profese: vývojář software
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 146 poděkování
- Dostal poděkování: 269 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
Tak to nakonec vypadá tak, že tam pojedeme jenom ve třech. Pojedeme v pátek, výjezd z Plzně cca 14:00 a pojedeme mimo dálnice ( http://www.mapy.cz/#z=8&x=15.007962&y=4 ... fast%22%7D ). Nakonec jsem se rozhodl, že za D1 jim dávat 250 korun nehodláme. Pokud by někdo byl na trase, tak může jet s námi.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Potucek za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Největší borec v KS Plzeňský kraj
můj profil a krajský profil na facebooku
můj profil a krajský profil na facebooku
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Omlouvam se za komplikovani, ale aktualni pracovni a zdravotni situace mi neumoznuje odjet uz v patek v poledne. Takze do Krizanova dorazim vlakem v sobotu dopoledne, cili pro cestu tam timto uvolnuji sve rezervovane misto u Roberta.
(Jeste budu muset nekomu nahlasit storno noclehu z patku na sobotu a casti stravovani.)
(Jeste budu muset nekomu nahlasit storno noclehu z patku na sobotu a casti stravovani.)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Jeste me tak napada, ze mozna neni uplne dobrej napad nekomu polepovat auto passe nalepkou. Pokud teda nekdo neni antique-fetisista.Marcel Kolaja píše:Ti, kdož se budete plavit autem, umyjte ho. Vyfotíme pirátskou flotilu. Adam, předpokládám, přiveze polepy, takže kdo nemá polepené auto, tak mu ho polepíme.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
- Jan.Wagner
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 341
- Registrován: 04 čer 2010, 21:37
- Profese: Elektromechanik
- Dal poděkování: 415 poděkování
- Dostal poděkování: 506 poděkování
Re: Přihlášení, cesta
Hlásím se na palubu k Jardovi.Jaroslav Kucera píše:Z Brna přes Velkou Bíteš - pátek cca 17:00 - zatím volná 4 místa s předností pro členy JMk
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Wagner za příspěvky (celkem 2):
- Marcel.Kolaja, Jaroslav.Kucera
4. místopředseda MS Brno
- Michaela.Krausova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 286
- Registrován: 20 říj 2010, 22:02
- Profese: Studentka hledající smysl na FHS
- Bydliště: Žižkoff
- Dal poděkování: 399 poděkování
- Dostal poděkování: 563 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Přihlášení, cesta
mas jeste 2 volna mista? Pro mě a pro Ondřeje Profanta =)Martin Broz píše:Pátek, Výjezd kolem 16:00 Praha (Bohdalec, směr dálnice D1).
2-3 místa.
tlačenici neberu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Krausova za příspěvek:
- Marcel.Kolaja
Fórum - soap opera Pirátské strany 
